ДИЗАЙН
ДИЗАЙН

ЗОВНІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ

Простота, що випромінює впевненість та підкреслює індивідуальність. Range Rover Velar задає тон у впровадженні передових конструктивних рішень. Довершений, елегантний та особливий, цей автомобіль має привабливий та сучасний зовнішній вигляд. Куди б ви не поїхали у Range Rover Velar він буде скрізь притягувати погляди.

ДИЗАЙН
ДИЗАЙН

МОДЕЛІ VELAR

Перед вами найбільш сучасний та революційний спортивно-утилітарний автомобіль (SUV) середніх розмірів Land Rover. До конструктивних ознак Range Rover Velar (праворуч) належать ефект «плаваючого» даху та суцільна поясна лінія кузова, в той час як Range Rover Velar комплектації R-Dynamic (ліворуч) розширює межі дозволеного завдяки унікальним конструктивним особливостям, які підкреслюють його оригінальність.

ДИЗАЙН
ДИЗАЙН

ПОТАЙНІ ДВЕРНІ РУЧКИ

Задаючи тон у впровадженні передових конструктивних рішень зовнішнє оздоблення Range Rover Velar відрізняється довершеністю, елегантністю та індивідуальністю. Висувні дверні ручки втягуються усередину після використання. Розташування ручок урівень з корпусом утворює виключно плавні та чіткі лінії, що покращує аеродинамічну ефективність та зменшує шум від зустрічного потоку повітря.

ДИЗАЙН
ДИЗАЙН

САЛОН ПРЕМІУМ-КЛАСУ

Салон Range Rover Velar – це ідеальне місце, щоб отримати задоволення від керування. Широко відома посадка водія Sports Command Driving Position дозволяє дивитися далі за дорогою та оглядати навколишнє середовище з більшою чіткістю, внаслідок чого ситуація залишається під контролем незалежно від умов чи дорожнього руху.

ДИЗАЙН
ДИЗАЙН

КОНСТРУКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ

Команда наших фахівців ретельно розробляла кожний компонент автомобіля для надання приємного відчуття на дотик. Сидіння можуть бути обтягнуті еластичною шкірою або преміальною текстильною тканиною та замшею. Крім того, увесь салон може бути оздоблений цими матеріалами.

/
СЛАВНОЗВІСНІ ТЕХНОЛОГІЇ
СЛАВНОЗВІСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІННОВАЦІЇ

Починаючи від потайних функціональних елементів регулювання керма та закінчуючи двома 10-дюймовими сенсорними екранами, індикатором на лобовому склі та матрично-лазерними світлодіодними фарами із денними ходовими вогнями, Range Rover Velar завжди попереду у впровадженні конструктивних рішень, інновацій та нових технологій.

/
ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ДВИГУНИ

Кожний двигун Range Rover Velar був оптимізований щоб досягти невимушеного впевненого прискорення, підвищеного ККД та меншого рівня викидів CO2. Нові легкі та потужні двигуни типу V6 з 4 алюмінієвими циліндрами забезпечують керування із швидким реагуванням разом із автоматичною трансмісією автомобіля, що надає можливість швидкого перемикання передач, а також запаморочливе прискорення та ходові характеристики.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ДИНАМІКА ВОДІННЯ

Унікальна технологія інтелектуального керування трансмісією (IDD) безперервно отримує показники зовнішніх умов та забезпечує передачу крутного моменту належної величини до коліс залежно від рельєфу місцевості. Система з функціями прогнозування та реагування допомагає не допустити втрати зчеплення з поверхнею, а також спрямована на відновлення зчеплення.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НАЛАШТОВУВАНІ ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Додаткова функція налаштовуваних динамічних характеристик дозволить вибрати конкретні параметри шасі, щоб оптимізувати вишуканість та комфорт або ходові характеристики автомобіля шляхом регулювання розподілу крутного моменту коробкою передач, кермового керування, конфігурацій дросельної заслінки та підвіски.

/
ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ
ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

ПОВНИЙ ПРИВІД

Повний привід (AWD) із системою перемикання крутного моменту надає вражаючі дорожні характеристики та повноцінну можливість їзди поза дорогами. Для підтримання оптимального зчеплення з метою впевненого пересування у всіх умовах привід Range Rover Velar виконаний та закріплений завдяки групі ретельно розроблених технологічних рішень.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ
ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ПОВЕРХОНЬ

Унікальні системи розпізнавання поверхонь дозволяють водію оптимізувати параметри двигуна автомобіля, коробку передач, міжосьовий диференціал та шасі у відповідності з рельєфом місцевості шляхом вибору одного з режимів водіння, які легко визначити. Додаткова система розпізнавання поверхонь Terrain Response 2 поліпшує функціонал за допомогою відстеження умов водіння та автоматично вибирає належну систему під певну поверхню.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ
ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

ПОЗАДОРОЖНІЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Позадорожній круїз-контроль (ATPC) – це додаткова система останнього слова техніки, яка дозволяє встановити та підтримувати постійну швидкість у складних умовах, таких як бруд, волога трава, лід, сніг та ґрунтові дороги.

/
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

БРАСЛЕТ ACTIVITY KEY

Опціональний браслет Activity Key дозволить жити повним життям. Для додаткового відчуття впевненості браслет є надійним та повністю водонепроникним, дозволяючи отримати задоволення від різних видів активного відпочинку – від їзди на велосипеді сплавляння на каяках – без необхідності носити із собою брелок.

/

LAND ROVER GEAR - АКСЕСУАРИ

Стильний, неперевершений та практичний – ви можете зробити свій Range Rover Velar ще більш індивідуальним, обравши аксесуари для зовнішнього оздоблення та салону. *Ленд Ровер. Рендж Ровер Велар

/

Оберіть вашу модель

VELAR FIRST EDITION

Оберіть вашу модель

RANGE ROVER

RANGE ROVER

2984800
5 100
Від 2 984 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2056314
5 100
Від 2 056 314 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1814865
5 100
Від 1 814 865 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1019629
5 100
Від 1 019 629 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1729585
5 100
Від 1 729 585 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

0
5 100

Універсальний позашляховик середніх розмірів.

НОВИЙ DEFENDER

НОВИЙ DEFENDER

1430306
5 100
Від 1 430 306 грн.

Здатний на великі справи

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0
5 100

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover