Продажи и сервис +380 44 591 00 00
13.06.2024 EUR / UAH =
LAND ROVER Киев Запад

ДЕЙСТВИЯ КЛИЕНТА СК "ВИДИ-СТРАХОВАНИЕ" ЗА ГРАНИЦАМИ УКРАИНЫ

В

Пам'ятка

Щодо дій клієнта ВіДі-Страхування за межами України при настанні страхового випадку з транспортним засобом за договором КАСКО.

1. Викликати на місце події компетентні органи країни (далі КО) у якій стався страховий випадок для фіксації події. Оформити та отримати всі документи, які видадуть КО, для їх подальшого надання  в страхову компанію (далі СК).
Якщо у договорі страхування передбачені опції, згідно з якими виклик КО не обов'язковий, оформлення події представниками КО не є обов'язковим, за умови, що характер та обставини настання страхового випадку відповідають умовам опцій, прописаних у договорі страхування, а також вартість завданих збитків майну, внаслідок настання події не перевищує ліміту оцій (5% або 10% від вартості транспортного засобу (далі ТЗ) в залежності від того, який розмір опцій передбачено договором. 
ВАЖЛИВО! До приїзду КО/фото фіксації місця події не переміщати ТЗ.

2. Сфотографувати місце події, положення ТЗ при настанні події, а також отримані ушкодження ТЗ для подальшої передачі зазначених фото в страхову компанію. 
При оформленні події представниками КО зробити фотокопії протоколу, схеми, довідок, які оформляються КО на місці події, якщо представники КО не видали документи наручно при оформленні події на місці події. За наявності інших учасників ДТП, отримати по можливості відомості про всіх учасників ДТП, а саме: ПІБ, номери ТЗ, номер полісу автоцивільної відповідальності ("Зеленої карти").

3. Протягом 24 годин, з моменту настання страхового випадку, повідомити СК за телефонами гарячої лінії: 044 502 69 50 про настання страхового випадку.
У разі не можливості здійснити дзвінок за номером  044 502 69 50 виконати в зазначений в даному пункті термін (24 години) наступний алгоритм: 
    • Сфотографувати пошкоджене авто;
    • Написати інформацію про державний номерний знак та власника авто, водія авто на момент страхової події, обставини події, час, дату місце виявлення пошкоджень, інших учасників події (якщо вони є/були) та коротко описати пошкодження авто.   Надіслати зазначену інформацію на електронну адресу: vidi-insurance.payments@vidi.ua;
    • В листі обов’язково залишити свої контактні дані.

4.Отримати оригінали документів від КО, за умови, що вони не були видані при оформленні події на місці події.

5. Якщо в результаті події ТЗ може використовуватися далі, протягом 2-х робочих днів, після повернення в Україну, звернутися до відділу врегулювання СК для оформлення страхового випадку, проведення огляду ТЗ та надання документів згідно з умовами договору страхування. В такому випадку ремонт ТЗ буде проведено в Україні шляхом перерахування коштів від страхової компанії на СТО. 

6. Якщо внаслідок події ТЗ отримав значні пошкодження та не може використовуватися далі, або клієнт в не залежності від ступеню пошкодження автомобіля бажає проводити ремонт ТЗ за кордоном, після дій описаних у п.1 - п.4:
 -взяти рахунок з станції технічного обслуговування (далі СТО) на якому проводитиметься ремонт ТЗ;
- надіслати на електронну адресу vidi-insurance.payments@vidi.ua рахунок з СТО на погодження, фото з місця події, детальні фото отриманих пошкоджень (у тому числі фото прихованих пошкоджень, виявлених при проведенні дефектування ТЗ на СТО;
- отримати узгодження рахунку СТО та підтвердження на проведення ремонту від СК;
- відремонтувати ТЗ;
- Отримати квитанцію про оплату ремонтних робіт за рахунком СТО, узгодженим СК, (оплата повинна проводитися виключно від імені страхувальника або вигодонабувача за договором КАСКО) та акт виконаних робіт.

УВАГА! Оригінали квитанцій про оплату ремонтних робіт, рахунків на ремонт ТЗ, Актів виконаних робіт мають бути з печатками СТО (якщо установа використовує печатку), підписами менеджерів, а також мають бути ідентифіковані за платником – тобто оформлені на ім'я  страхувальника або вигодонабувача застрахованого ТЗ із зазначенням марки, номера застрахованого ТЗ. Оригінали цих документів необхідно надати до СК для подальшої компенсації власнику ТЗ витрат на ремонт ТЗ.

-  Надати в страхову компанію оригінали квитанції про сплату ремонту ТЗ, оригіналу акту виконаних робіт, оригіналу заяви на виплату страхового відшкодування.  Передача оригіналів документів в страхову компанію може здійснюватися як власноручно (після приїзду в Україну), так і шляхом відправки міжнародною поштою.

Виплата страхового відшкодування буде здійснена після передачі в СК оригіналів документів на особовий рахунок клієнта в гривні за курсом НБУ на дату оплати клієнтом коштів за ремонт ТЗ.

Вся актуальна інформаці та новини СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» за посиланням insurance.vidi.ua

____________________

Шановні Клієнти, якщо у Вас виникла необхідність подовжити або підписати новий договір страхування Вашого автомобіля просимо звертатись до нашого консультанта : Аліна Мерщій | +380 97 624 72 78

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Офіційний дилер Jaguar Land Rover Київ Захід
Київ, Кільцева дорога, 1-А, Т: 044 591 00 00