Продажи и сервис +380 44 591 00 00
22.07.2024 EUR / UAH =
LAND ROVER Киев Запад

JAGUAR LAND ROVER РОЗСЕКРЕЧУЄ ПЕРШІ АВТО НОВОГО ПОКОЛІННЯ

JAGUAR LAND ROVER ІНВЕСТУЄ 15 МЛРД ФУНТІВ СТЕРЛІНГІВ ТА РОЗСЕКРЕЧУЄ ПЕРШІ АВТО НОВОГО ПОКОЛІННЯ 

●    Протягом наступних 5 років компанія Jaguar Land Rover інвестує 15 млрд фунтів стерлінгів у виробничі операції, інноваційні технології, штучний інтелект та навчання співробітників 

●    Завод у британському м. Гейлвуд відтепер вироблятиме виключно електромобілі 

●    Стратегія Reimagine отримала новий підхід House of Brands, що підкреслить унікальність Range Rover, Defender, Discovery та Jaguar 

●    Електрифіковану модульну архітектуру розроблятимуть повністю на електричній основі, водночас гнучка модульна поздовжня архітектура також залишається у використанні: на ній побудовані Range Rover і Range Rover Sport

●    Повністю електричний Range Rover стане першим SUV наступного покоління – його презентують у 2025 році 

●    За стратегією Reimagine, першим із трьох нових Jaguar стане електричний 4-дверний GT із запасом ходу до 700 км: замовити авто на окремих ринках можна буде у 2024 році, а отримати – у 2025

19 квітня 2023 року Jaguar Land Rover оголосила про прискорення електрифікації усіх потужностей. Відтепер завод у м. Гейлвуд, Велика Британія, випускатиме виключно електричні автомобілі. Наступне покоління архітектури для середньорозмірних SUV, а також електрифікована модульна архітектура (EMA), також стануть повністю електричними. 

Автовиробник прагне утримати позиції світового лідера з виробництва авто класу люкс, ставши найпрогресивнішим у своїй індустрії. Головна мета – повністю усунути викиди вуглецю у ланцюгах  логістики, продуктів та виробничих операціях до 2039 року.

У своїй стратегії Reimagine компанія проходить шлях глибокої трансформації. До 2030 року Jaguar Land Rover стане першим виробником сучасних і розкішних авто класу люкс — виключно електричних. Компанія зміцнює фінансові результати, тому планує досягнути позитивних фінансових показників щодо чистого прибутку вже до 2025 фінансового року. У планах і двозначний показник операційного прибутку до 2026 року. 

 «Два роки тому Jaguar Land Rover оголосила нову глобальну стратегію Reimagine. Відтоді компанія досягнула значного прогресу, зокрема презентувавши дві моделі — Range Rover та Range Rover Sport. Визнані критиками, вони наздогнали популярність родини Defender, — сказав Адріан Марделл, CEO Jaguar Land Rover. — Попри пандемію та дефіцит мікросхем, Jaguar Land Rover успішно нарощує темпи виробництва найприбутковіших моделей. У третьому кварталі компанія прагне отримати гідний фінансовий результат».

Електромобілі наступного покоління

Jaguar Land Rover планує відкрити попереднє замовлення на сучасний розкішний повністю електричний Range Rover згодом вже цього року. Він стане першою моделлю із наступного покоління середньорозмірних розкішних позашляховиків родини Range Rover – її презентують у 2025 році. Випущений просто із заводу у Гейлвуді, позашляховик підтвердить прагнення Jaguar Land Rover розвивати автомобільну промисловість у Великій Британії.

Відтепер електрифікована модульна архітектура Electric Modular Architecture (EMA) буде розроблена повністю на електричній основі. Проте Jaguar Land Rover продовжить використовувати і гнучку модульну поздовжню архітектуру Modular Longitudinal Architecture (MLA). На ній побудовані Range Rover і Range Rover Sport – пропонуються у варіантах із двигунами внутрішнього згоряння, гібридними чи повністю електричними. Різні країни із різною швидкістю рухаються до вуглецево нейтрального майбутнього, тому компанія прагне швидко адаптовувати модельний ряд до їхніх потреб.

House of Brands

В основі стратегії Reimagine не лише електрифікація, а й посилення унікальності кожного бренду – Range Rover, Defender, Discovery та Jaguar. Автовиробник прагне створювати найбажаніші у світі сучасні автомобільні бренди класу люкс.

«Основа стратегії Reimagine — створення House of Brands. Це природна еволюція з метою посилення унікальності наших британських брендів. Головна мета — створити для клієнтів справді емоційно захоплюючий досвід. Компанія ж від цього отримає не лише довгостроковий вагомий капітал, а й довготривалу стійкість», — вважає професор Джеррі МакГоверн, офіцер Ордену Британської імперії, креативний директор Jaguar Land Rover.

Першим із трьох переосмислених Jaguar стане сучасний розкішний 4-дверний GT. Виготовлений на заводі у м. Соліхал у Великій Британії, автомобіль буде потужнішим за будь-який попередній Jaguar. Побудований на власній унікальній архітектурі JEA, він матиме запас ходу до 700 км. Орієнтовна вартість – від 100 000 фунтів стерлінгів. Детальніше про новий 4-дверний GT компанія повідомить згодом: представить ще цього року, замовити на окремих ринках можна буде у 2024 році, а отримати – у 2025.

«Jaguar радикально переосмислений як сучасний бренд класу люкс. Ключ до трансформації Jaguar – унікальний дизайн. Він підкреслює: Jaguar нікого не копіює, він дійсно ексклюзивний», — сказав Д.МакГоверн.

Інвестиції у виробничі об’єкти Великої Британії 

Додатково до оновлень заводу у британському місті Гейлвуд, Jaguar Land Rover також електрифікує Центр виробництва двигунів у м. Вулвергемптон. Наразі там виробляють двигуни внутрішнього згоряння Ingenium. Та незабаром виготовлятимуть електричні приводи та акумуляторні батареї для автомобілів наступного покоління. Цей крок знайде відображення в оновленій назві підприємства – Центр виробництва електричних двигунів.

У майбутньому потужності заводу у Касл Бромвіч, Велика Британія, дозволять виготовляти там штамповані металоконструкції кузова для автомобілів Jaguar Land Rover наступного покоління. Це відіграватиме ключову роль у електричному майбутньому компанії. Наразі автовиробник продовжує досліджувати варіанти використання інших частин заводу.

ОБЕРІТЬ СВІЙ LAND ROVER З НАЯВНОГО СКЛАДУ АВТОМОБІЛІВ ТА ОТРИМАЙТЕ ПЕРСОНАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.

НАЯВНІ АВТОМОБІЛІ: LAND ROVER

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ

Дізнайтеся про програми:

TRADE-IN

КРЕДИТ


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Офіційний дилер Jaguar Land Rover Київ Захід

Київ, Кільцева дорога, 1-А, Т: 044 591 00 00 

***
Про Jaguar Land Rover
Jaguar Land Rover – найбільший виробник автомобілів у Великій Британії. Компанія переосмислює майбутнє сучасної розкоші за її визначенням. Головним пунктом стратегії Reimagine є електрифікація брендів за чіткими, впізнаваними індивідуальностями. 
До кінця десятиліття кожна серійна модель Range Rover, Discovery, Defender матиме повністю електричні моделі, тоді як Jaguar буде повністю електричним преміальним брендом. Це — початок трансформації компанії у суто безвуглецевий бізнес у всьому ланцюзі постачань, серед продуктів та виробничих операцій до 2039 року.
Як дочірня компанія Tata Motors із 2008 року, Jaguar Land Rover має повний доступ до світових гравців у сфері технологій та сталого розвитку в межах Tata Group.