Продажи и сервис +380 44 591 00 00
22.07.2024 EUR / UAH =
LAND ROVER Киев Запад

МАКСИМАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ ЗА БЕЗПЕКУ ДЛЯ DISCOVERY SPORT

МАКСИМАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ ЗА БЕЗПЕКУ ДЛЯ DISCOVERY SPORT ВІД EURO NCAP

•    Discovery Sport завоював максимальні п’ять зірок після останніх тестів безпеки від Європейської Програми оцінки нових автомобілів (Euro NCAP)
•    Позашляховик отримав 85 % у категорії безпеки (Safety Assist) завдяки інноваційним системам допомоги водію 
•    Авто доступне з ефективними бензиновими і дизельними двигунами, а також як плагін-гібрид, що долає 60 км на електротязі**
•    Кожна модель Range Rover, Discovery та Defender відзначена п’ятизірковим рейтингом із безпеки Euro NCAP

НАЯВНІ АВТОМОБІЛІ   

Європейська програма оцінки безпеки автомобілів (Euro NCAP) вкотре відзначила Discovery Sport п’ятизірковим рейтингом із безпеки. Чергова відзнака доповнює низку попередніх нагород Land Rover: усі доступні на ринку моделі Range Rover, Discovery та Defender отримали максимальні п’ять зірок у відповідних оцінках Euro NCAP.

Свої перші п’ять зірок Discovery Sport отримав у 2014 році – одразу, як тільки був презентований на ринку. Повторних, ще суворіших випробувань, універсальний сімейний позашляховик зазнав цього року. Discovery Sport отримав найвищі оцінки згідно із жорсткими протоколами безпеки Euro NCAP, вкотре підтвердивши статус одного із найбезпечніших транспортних засобів. 
Під час тестування Discovery Sport відзначили високими результатами: 89 % у категорії захисту дітей у салоні авто, 71% стосовно захисту вразливих учасників дорожнього руху та 85 % за роботу систем безпеки (Safety Assist). У категорії захисту дорослих позашляховику віддали   84 %.

В отриманні визнання Euro NCAP Discovery Sport долучається до таких моделей як Discovery, Defender, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, Range Rover Sport і Range Rover. Саме завдяки багаторічному досвіду роботи із системами активної та пасивної безпеки позашляховики постійно отримують високі оцінки престижної Європейської Програми. 

Томас Мюллер, виконавчий директор Jaguar Land Rover із розробки продуктів, зауважив, що компанія прагне проєктувати та виготовляти найбезпечніші на ринку автомобілі. «Цифрові інновації та впровадження прогресивних систем допомоги водію (ADAS) дозволяють встановлювати найвищі стандарти безпеки, зберігаючи бажаний рівень універсальності і можливостей родини Discovery», – каже Мюллер.

У 2014 році Discovery Sport очолив лінійку компактних SUV. Презентований із прогресивною подушкою безпеки для пішоходів та автономним екстренним гальмуванням (Autonomous Emergency Braking – AEB) від Land Rover, позашляховик встановив нові стандарти безпеки. Відтоді, за допомогою нової радіолокаційної технології та оновлених алгоритмів для розширення її можливостей, AEB було вдосконалено. Оновлення отримали і підголівники та ремені безпеки у другому ряді. Автомобіль також доповнили функцією гальмування для запобігання повторним зіткненням Multi Collision Braking.

Інноваційні технології, зокрема стандартні для всіх моделей вбудовані голосові команди, надають власникові можливість керувати налаштуваннями та функціями авто інтуїтивно, зрозумілими голосовими командами. А це – безпека під час руху, адже знімати руки з керма чи відводити погляд від дороги немає потреби.

Модельний ряд Discovery Sport оснащено низкою інноваційних систем допомоги водію (Advanced Driver Assistance Systems – ADAS), а саме: автономним екстренним гальмуванням (Autonomous Emergency Braking – AEB), контролем смуги руху (Lane Keep Assist), екстренною системою контролю смуги руху (Emergency Lane Keep Assist), системою 3D-камер кругового огляду та ClearSight Ground View, а також адаптивним круїз-контролем і системою допомоги при керуванні. А це – максимальна підтримка та захист власника під час руху.

Потужний і універсальний Discovery Sport із конфігурацією сидінь 5+2 доступний із плагін-гібридним двигуном P300e. Автомобіль долає 60 км на електротязі, об’єм викидів CO2 – 34 г/км*. У стандартній комплектації позашляховик оснащений зарядним пристроєм від електромережі: це 80% заряду батареї лише за 30 хвилин.

ОБЕРІТЬ СВІЙ LAND ROVER З НАЯВНОГО СКЛАДУ АВТОМОБІЛІВ

НАЯВНІ АВТОМОБІЛІ   

ПРОГРАМА TRADE-IN

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Офіційний дилер Jaguar Land Rover Київ Захід
Київ, Кільцева дорога, 1-А, Т: 044 591 00 00 

Наші сторінки у соц. медіа:
Telegram: https://t.me/jlrkyivwest 
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/jlrkyivwest/
Facebook: https://www.facebook.com/jlrkyivwest/ 
Instagram: https://www.instagram.com/jlrkyivwest/

 

*Зазначені дані є результатом офіційних тестів виробника відповідно до законодавства ЄС за Всесвітнім циклом узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах. Лише для порівняння. Реальні цифри у різних країнах можуть різнитися. Показники об’єму викидів CO2 та споживання пального можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, особливості оснащення коліс та встановлені аксесуари.
**Тестували Discovery Sport 23 модельного року із ДВЗ (не плагін-гібрид). Рейтинг поширюється на виготовлені з листопада 2022 року автомобілі. Для отримання п’ятизіркового рейтингу Euro NCAP плагін-гібридний позашляховик має пройти додаткове тестування.
Термін дії рейтингів Euro NCAP – 6 років. Протягом цього часу Euro NCAP проводить послідовні перевірки, постійно підтверджуючи актуальність результатів.