Продажи и сервис +380 44 591 00 00
18.05.2024 EUR / UAH =
LAND ROVER Киев Запад

ВСТРЕЧАЙТЕ DEFENDER OCTA

ЗВОРОТНИЙ ВІДЛІК ДО СВІТОВОГО ДЕБЮТУ DEFENDER OCTA РОЗПОЧАТО – ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВОГО ГЕРОЯ ВЖЕ У ЛИПНІ 2024 

  • Defender OCTA, нового високопродуктивного героя бездоріжжя, презентують 3 липня 2024 року
  • Останні 3 роки інженери піддавали Defender OCTA низці суворих випробувань по всьому світу – авто виправдає звання найміцнішої моделі у нестримній родині Defender
  • Із двигуном V8 Twin Turbo та пневматичною підвіскою 6D Dynamics Defender OCTA забезпечить епічні пригоди бездоріжжям 
  • Автовиробник демонструє відео про випробування всюдихода – подолана стандартна програма тестування Defender та понад 13 960 додаткових тестів

Гейдон, Велика Британія, 30 квітня 2024 р.: Новий Defender OCTA, високопродуктивний всюдихід від британського пригодницького бренду Defender, дебютує 3 липня 2024 року. Презентація відбудеться по закінченню вибагливої програми тестування та низки ексклюзивних заходів для клієнтів.

Новий Defender OCTA стане найміцнішим і найрозкішнішим Defender за всю історію бренду. В основі надзвичайних всюдихідних можливостей авто – відзначена нагородами1 пневматична підвіска 6D Dynamics. Розкішні матеріали на вибір, вражаючі вдосконалення дизайну та опції додадуть епічності кожній пригоді.

Найсуворіша програма тестування та розробки в історії Defender підтверджує: новий Defender OCTA із бензиновим двигуном V8 Twin Turbo, що доповнений технологією м'якого гібрида, подарує власникам неперевершені можливості. Забезпечить комфорт і спокій під час руху не лише дорогами загального користування, а й бездоріжжям. 

Автовиробник демонструє відео про тестування та розробку авто. Протягом останніх 3 років інженери Defender OCTA подолали низку вибагливих та складних місць і територій по всьому світу. 

Позаду понад 13 960 додаткових тестів, окрім стандартної програми тестування Defender. Продуктивність і довговічність авто випробовували: на німецькій гоночній трасі Нюрбургринг, льоду у Швеції, ралі-рейдах у Ластурі в Франції, піщаній пустелі в Дубаї, скелях Моаб в Юті, США. Defender OCTA також подолав усі екстремальні траси на легендарному випробувальному полігоні JLR Eastnor у Великобританії. І все, щоб довести – автомобіль виправдає звання найміцнішої моделі у нестримній родині Defender. 

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ОБЕРІТЬ СВІЙ LAND ROVER З НАЯВНОГО СКЛАДУ АВТОМОБІЛІВ ТА ОТРИМАЙТЕ ПЕРСОНАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.

НАЯВНІ АВТОМОБІЛІ: LAND ROVER

ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Офіційний дилер Jaguar Land Rover Київ Захід
Київ, Кільцева дорога, 1-А, Т: 044 591 00 00 

Читайте нас у соціальних мережах 
Telegram: https://t.me/jlrkyivwest 
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/jlrkyivwest
Facebook: https://www.facebook.com/LandRoverKyivWest
Instagram: https://www.instagram.com/jlrkyivwest


1 2024 Переможець премії AJAC Innovation Award у категорії «Техніка».

*JLR постійно шукає шляхи вдосконалення специфікацій, дизайну та виробництва авто, запчастин і аксесуарів. Цей документ не є безпомилковим посібником щодо поточних специфікацій або їх доступності, як і пропозицією щодо продажу конкретного автомобіля чи аксесуара. Усі цифри є оцінкою виробника.

Про Defender
Спеціально розроблений, бажаний і довговічний Defender здійснює неможливе. Сучасний герой, що поважає минуле, але водночас передбачає майбутнє. Доступний у варіантах кузова 90, 110 і 130, що має до восьми місць, кожен Defender харизматичний. Defender 110 доступний як електричний гібрид. Як маяк свободи з 1948 року, Defender підтримує гуманітарну та природоохоронну роботу з Міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Основою бренду Defender є Land Rover – знак довіри, заснований на 75-річному досвіді в галузі інноваційних технологій у світі позашляхових можливостей. Defender розроблений та виготовляється у Великій Британії. Реалізовується у 121 країні та належить до будинку брендів JLR разом із Range Rover, Discovery та Jaguar.