ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ДОСЛІДІТЬ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Потужний та ідеально пропорційний Range Rover Sport було розроблено для того, щоб керувати увагою, де б ви не опинилися.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ДИНАМІЧНИЙ РОЗРАХУНОК

Присутність Range Rover Sport є більш загрожуючою, ніж будь-коли. Завдяки своєму відмінному силуету, похиленому назад даху та безперервній поясній лінії кузова Range Rover DNA є бездоганним.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Кожна деталь Range Rover Sport розроблена з точністю, щоб створити бездоганний та обтічний зовнішній вигляд. Новинка – панорамні світлодіодні фари підкреслюють глянцевий вигляд автомобіля з додатковими вбудованими динамічними покажчиками курсу, що підтверджують сучасний зовнішній вигляд автомобіля.

/

ІНТЕР'ЄР

ІНТЕР'ЄР

ОГЛЯНЬТЕ САЛОН

Розкішний, надзвичайно комфортний і винятково функціональний, Range Rover Sport - транспортний засіб водія у будь-яких умовах.

ІНТЕР'ЄР

ІНТЕР'ЄР

ПОЛІПШЕНИЙ ДИЗАЙН

Салон значною мірою переоснащений; кожен елемент прискіпливо оформлений і красиво виконаний. Інтуїтивно зрозумілі конструктивні особливості включають CommandShift 2, приховані до засвічення сенсорні перемикачі та динамічне рульове колесо зі зміщенням.

ІНТЕР'ЄР

ІНТЕР'ЄР

УКОМПЛЕКТОВКА

Забезпечуючи легкий доступ до ваших особистих речей, зберігаючи салон упорядкованим, Range Rover Sport пропонує зручне місце для багажа - від глибокого укладання центральної консолі та нового верхнього бардачка до розкоші додаткового холодильника.

/

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

RANGE ROVER SPORT PHEV

The Plug-in Hybrid Electric Vehicle (PHEV) – Гібридний автомобіль з підзарядкою від електромережі забезпечує винятково вишуканий досвід та провідну здатність Range Rover Sport як на дорозі, так і у позашляхових умовах. PHEV дозволяє Range Rover Sport розвивати швидкість від 0-100 км/год усього за 6,7 секунди і до максимальної швидкості 220 км/год.

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ДВИГУНИ

Від повного задоволення від водіння до економії палива і вишуканості, кожен двигун Range Rover Sport був оптимізований для конкретних атрибутів. Технологія Ingenium підкріплює наші 4-циліндрові двигуни, а потужний 5,0-літровий бензиновий двигун з наддувом V8 забезпечує відмінні робочі характеристики та зацікавленість водія.

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ДИНАМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Динамічна характеристика поліпшує керованість автомобіля за допомогою гідравлічного управління рухом, оптимізуючи експлуатаційні характеристики та комфорт пасажира. Це може забезпечити низькошвидкісну маневрованість, а також підвищену швидкісну стабільність і більшу точність кермування.

/

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ

TOUCH PRO DUO

10-дюймові сенсорні екрани з високою роздільною здатністю Touch Duo Pro дозволяють одночасно переглядати інформацію на одному екрані, наприклад, за допомогою навігаційної системи, взаємодіючи з багатьма функціями, такими як налаштовування медіа-параметрів, на іншому.

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ВОДІЯ

Будьте впевнені, що ви завжди поінформовані – 12,3-дюймовий інтерактивний дисплей водія з високою роздільною здатністю забезпечує інформацією про водіння, розваги та безпеку. А головний дисплей допоможе зосередитися на дорозі, відображаючи основні дані автомобіля, як-от швидкість, положення передачі та напрямок на вітровому склі.

/
МАНЕВРЕНІСТЬ
МАНЕВРЕНІСТЬ

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РОБОТИ

Насолоджуйтеся своїми улюбленими заходами на відкритому повітрі та безпечно зберігайте ключ від автомобіля в автомобілі. Додатковий ключ "Land Rover Activity" має надійний, повністю водонепроникний браслет, що дозволяє брати участь у різноманітних подіях, коли носіння ключа є не дуже зручним.

/

ПОТУЖНІСТЬ

ПОТУЖНІСТЬ

ПІДВІСКА

Надійний, складовий двигун укомплектований найсучаснішою електронною пневматичною підвіскою*, яка забезпечує винятковий рух колеса артикуляції та рівновагу. У Range Rover Sport SVR ви знайдете вражаючу продуктивність зі спортивною підвіскою SVR, оптимізованою для експлуатації та поліпшення керування.

*Необов'язково з двигуном SD4, який має стандартну повністю підключену систему підвіски.

ПОТУЖНІСТЬ

ПОТУЖНІСТЬ

ПОВНИЙ ПРИВІД

All Wheel Drive (AWD) – повний привід (на всі колеса) забезпечує виняткову їзду на дорозі та в умовах повного бездоріжжя. Щоб підтримувати оптимальну силу тяги для гарантованого прогресу в будь-яких умовах, привід Range Rover Sport підключений і підживлюється завдяки ретельно спроектованому комплекту технологій.

ПОТУЖНІСТЬ

ПОТУЖНІСТЬ

БУКСИРОВКА

Завдяки неперевершеній буксирній потужності до 3500 кг* та спеціально розробленим технологіям буксирування, в тому числі підтримці стійкості причіпа та додатковій підтримці буксиру, Range Rover Sport може виконувати найважчі завдання.

*обмеження 2,500 кг для моделей P400e, обмеження 3,000 кг для моделей SVR.

/
LAND ROVER GEAR - АКСЕСУАРИ
LAND ROVER GEAR - АКСЕСУАРИ

LAND ROVER GEAR - АКСЕСУАРИ

Удосконалюйте свій Range Rover Sport у будь-який період свого життя, додавши обладнання Land Rover Gear. Оформлення, випробування та виготовлення з використанням тих самих високих стандартів, що й оригінальне обладнання. Пристосовуйте свій автомобіль до ваших потреб стильним, міцним та універсальним обладнанням. *Ленд Ровер. Рендж Ровер Спорт

/

Оберіть вашу модель

Оберіть вашу модель

RANGE ROVER

RANGE ROVER

2984800
5 100
Від 2 984 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2056314
5 100
Від 2 056 314 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1814865
5 100
Від 1 814 865 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1019629
5 100
Від 1 019 629 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1729585
5 100
Від 1 729 585 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

0
5 100

Універсальний позашляховик середніх розмірів.

НОВИЙ DEFENDER

НОВИЙ DEFENDER

1430306
5 100
Від 1 430 306 грн.

Здатний на великі справи

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0
5 100

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover