ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН

Виразний дах і характерні лінії, що піднімаються до задньої частини транспортного засобу, надають Абсолютно новому Discovery впевнену, впізнавану поставу, яка підсилюється графікою передньої й задньої конструкції. Загадковий і урбаністичний, Абсолютно новий Discovery уособлює собою найпередовіші досягнення сучасного британського дизайну.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ДОВЕРШЕНА ГАРМОНІЯ ПРОПОРЦІЙ

Потужна й виразна передня частина з короткими передніми навісами, стрімкий кут вітрового скла, піднята поясна лінія й гладко зрізана задня частина створюють обтічний і динамічний образ, який передає відчуття ефективності та сучасності.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

БЕЗДОГАННО СПЛАНОВАНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ РЕЧЕЙ

Оцініть бездоганно сплановані рішення для зберігання речей в місцях, де ви цього не очікували б, – від верхньої та нижньої шухлядок на SE, HSE і HSE Luxury до відділення у центральному підлокітнику та опцією холодильного відсіку.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

АВТЕНТИЧНІ ФІНІШНІ ДОВОДКИ

Поверхню шкіри й тканини преміум-класу оздоблено доладно скроєним подвійним швом і підкреслено металевими та дерев'яними деталями, серед яких рейки центральної панелі кольору чорного глянцю Gloss Black або матового алюмінію Brushed Aluminium і благородне оздоблення нікелем замків дверей, а також селектора трансмісії.

/
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

ACTIVITY KEY – АКТИВНИЙ КЛЮЧ

За допомогою опції активного ключа Activity Key ваше життя стає ще простішим. Для додаткової зручності браслет-ключ має надійну жорсткість і повну водонепроникність, даючи вам змогу займатися різними видами діяльності, від плавання до стрибків з парашутом, без необхідності носити при собі брелок.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

ЗАДНІ ВІДКИДНІ ДВЕРІ, КЕРОВАНІ ЗСЕРЕДИНИ**

Абсолютно новий Discovery має задні двері, керовані зсередини, які у відчиненому положенні можуть слугувати підвищеною підставкою для використання на соціальних та спортивних заходах або в якості укриття від опадів. Ця платформа також полегшує процес завантаження і діє як фіксатор, коли вантажний відсік заповнений
**Стандарт на HSE та HSE Luxury, опція на S та SE.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

ЗАДНІ ВІДКИДНІ ДВЕРІ, КЕРОВАНІ ЖЕСТАМИ*

Задні двері, керовані жестами, є опцією, яка дозволяє керувати відкидними дверми (як для відкриття, так і для закриття), коли ви знаходитеся біля автомобіля, без необхідності торкатися транспортного засобу або брелока з ключами. За умови, що брелок з ключами виявлено детектором, відкидні двері реагують на рухи ніг завдяки сенсорам, що розташовані по обидва боки від задніх дверей.
*Опція на SE, HSE та HSE Luxury

/

ТЕХНОЛОГІЇ

ТЕХНОЛОГІЇ

INCONTROL TOUCH PRO

InControl Touch Pro з 10" сенсорним HD-екраном ставить можливість підключення та розваг на найвищий рівень на моделях HSE і HSE Luxury. Екран має сучасний дизайн і розроблений із залученням найпередовіших візуальних та звукових технологій, у тому числі технології «plug and play», яка за допомогою USB-портів діє як додаткова можливість зберігання фільмів і музики, а також як точка зарядки для численних пристроїв.

/

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

TERRAIN RESPONSE 2 – СИСТЕМА РЕАГУВАННЯ НА РЕЛЬЄФ**

Цей автомобіль за своєю суттю має можливості Land Rover. Опція нашої системи Terrain Response 2 контролює умови їзди й автоматично вибирає режим руху для досягнення найоптимальніших налаштувань шасі й трансмісії за певних умов водіння.
**Стандарт на HSE та HSE Luxury, опція на S та SE.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

ЗОНДУВАННЯ БРОДУ

Не дозволяйте воді постати на вашому шляху нездоланною перешкодою. Завдяки опції зондування броду сенсори в дверних дзеркалах дозволяють вам дізнатись, коли глибина броду наближається до максимальної позначки 900 мм. Система управління забезпечує візуальну інформацію в режимі реального часу, а також максимальну ефективність при подоланні броду. Вона особливо незамінна за сутінок або вночі.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

3500-КІЛОГРАМОВА ПОТУЖНІСТЬ БУКСИРУВАННЯ

Деякі пригоди потребують додаткових можливостей. Потужність буксирування Абсолютно нового Discovery до 3500 кг підтримується набором функцій, які гарантують, що буксирування великого навантаження буде легким і впевненим, як і належить Land Rover.

/

СТИСЛИЙ ОГЛЯД ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

ПАЛИВНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ (У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ)

7,8л/100 км

З 3,0-літровим дизельним двигуном TDV6 з функцією автоматичної зупинки та запуску (у змішаному циклі).

ВАНТАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

2 558літрів

Зі складеними задніми сидіннями. Куди б ви не збиралися – у недовгу поїдку на вихідні або унікальну подорож, що запам‘ятовується на все життя, Discovery пропонує величезний простір.

БУКСИРУВАННЯ

3 500кг

Вражаючим буксирувальним характеристикам Discovery сприяє додаткова система стабілізації причепу, що забезпечує злагоджений рух автомобіля та вантажу.

ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ

310мм

Висота пневматичної підвіски в умовах бездоріжжя та функцією підйому вручну.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

2973600
5 100
Від 2 973 600 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2048598
5 100
Від 2 048 598 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1808055
5 100
Від 1 808 055 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1015803
5 100
Від 1 015 803 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1723095
5 100
Від 1 723 095 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

0
5 100

Універсальний позашляховик середніх розмірів.

НОВИЙ DEFENDER

НОВИЙ DEFENDER

1424939
5 100
Від 1 424 939 грн.

Здатний на великі справи

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0
5 100

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover