замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ Ставши власником автомобіля Land Rover, ви отримуєте певні унікальні переваги

ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА У ДОРОЗІ

У малоймовірному випадку несправності або аварії прибудуть досвідчені спеціалісти для надання допомоги прямо на дорозі, а у разі необхідності ми організуємо та оплатимо вашу подальшу подорож.

LAND ROVER ASSISTANCE
АКСЕСУАРИ

Персоналізуйте свій Land Rover завдяки широкому вибору аксесуарів, створених спеціально для вашої моделі та вироблених відповідно до тих же стандартів, що й ваш автомобіль.

МОДЕЛІ
ПЛАНИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Рекомендуємо обрати план обслуговування Land Rover відповідно до ваших вимог, що забезпечить технічний досвід компанії Land Rover і повне гарантійне покриття.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Програма лояльності

Керуй майбутнім! З радістю повідомляємо Вам про перехід на нову бонусну Програму Лояльності «ВіДі АвтоСіті». Отримайте Вашу нову Бонусну картку вже зараз!

ДЕТАЛЬНІШЕ

КОЛІСНІ ДИСКИ ТА ШИНИ

Оригінальні легкосплавні колісні диски Land Rover пройшли випробування, обсяг яких значно перевищив звичайні дорожні умови. Вони гарантують комфорт і керованість у ситуаціях, що вимагають високого навантаження, та на будь-яких рельєфах місцевості. Шини вважаються основним компонентом у загальній конструкції та проектуванні автомобіля, адже вони застосовують енергію двигуна.

/
ОБАЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

До встановлення оригінальних запасних частин Land Rover у разі необхідності техніки використовують діагностичне обладнання, що оцінює стан механічних та електронних систем автомобіля.

ЗАВЕРШЕННЯ РОБІТ

Нарахування виконуються прозоро, та у відповідних ситуаціях ваш автомобіль ремонтуватиметься на гарантійних умовах. Всі оригінальні запасні частини також супроводжуються гарантією, а у книжку технічного обслуговування вноситься відповідний запис.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

Оригінальні частини Land Rover конструюються спеціально для вашого автомобіля, і разом з ними ви отримуєте переваги, що у кінцевому підсумку дозволять збільшити термін експлуатації вашого Land Rover.

МАСТИЛО CASTROL

Для відповідності найостаннішим технічним характеристикам і забезпечення оптимальної ефективності компанія Land Rover рекомендує для вашого автомобіля тільки Castrol EDGE Professional – на даний час найкраще мастило цього виробника.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

УДОСКОНАЛЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО BLUETOOTH®

Land Rover пропонує можливість підключення до Bluetooth® - системи мобільного телефонного зв‘язку, яка використовується з сумісними мобільними пристроями. Це означає, що ви можете залишати смартфон у сумці або кармані та мати доступ до багатьох його функцій через головний пристрій аудіосистеми, сенсорний екран, перемикачі на кермі, або використовуючи систему голосового управління Land Rover.

ПОДИВИТИСЯ АКСЕСУАРИ
НАВІГАЦІЯ ТА АВТОДОРОЖНІ КАРТИ

Якщо вашому навігаційному пристрою більше року, ви можете скористатися оновленням програмного забезпечення для навігаторів від компанії Land Rover, що якомога точніше відображає зміни до дорожніх карт. Щороку додаються тисячі об‘єктів інфраструктури з зазначенням місць, які варто відвідати, та ви можете бути впевнені, що функції «найкоротшій та найшвидший маршрут» виправдовують свою назву.

ОНОВИТИ ВАШУ НАВІГАЦІЮ

ІНСТРУКЦІЇ ТА ПОСІБНИКИ

Подивіться навчальні відеоролики та завантажте посібники щодо автомобілів Land Rover. Не всі описані технічні характеристики є стандартними для всіх автомобілів.

ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА У ДОРОЗІ

Якщо ви стикнетеся з несправністю, потрапите в аварію або закриєте ключі в автомобілі, пам‘ятайте, що досвідчені техніки компанії Land Rover знаходяться на відстані лише телефонного дзвінка.

ПЕРЕВАГИ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ У ДОРОЗІ

Ви завжди можете покластися на послугу технічної допомоги у дорозі від компанії Land Rover, що надається протягом терміну дії гарантії на новий автомобіль. Як правило, досвідчені спеціалісти Land Rover здатні вирішити проблему прямо на узбіччі. Якщо це неможливо, ми заберемо автомобіль до Офіційного сервісного центру Land Rover, організуємо та оплатимо вашу подальшу подорож. У деяких випадках ми готові оплатити перебування у готелі.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
АВАРІЙНИЙ РЕМОНТ

Програма аварійного обслуговування відкриває доступ до нашої мережі центрів ремонту. Їх спеціалісти проходять комплексне навчання з подальшою сертифікацією та здатні вирішити будь-які проблемі від невеликих подряпин і до значних пошкоджень унаслідок аварій. Ми прагнемо забезпечити відновлення вашого Land Rover відповідно до найвищих стандартів.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3550400
Від 3 550 400 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2445972
Від 2 445 972 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

2158770
Від 2 158 770 грн.

Авангардний Range Rover

RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE

1366270
Від 1 366 270 грн.

Виразний та індивідуальний, справжній Range Rover у компактній формі

DISCOVERY

DISCOVERY

2057330
Від 2 057 330 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1306040
Від 1 306 040 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover