Власникам

LAND ROVER TRACKSTAR

ЗНАХОДЖЕННЯ ВКРАДЕНОГО ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ З LAND ROVER TRACKSTAR

З СИСТЕМОЮ ЗНАХОДЖЕННЯ ВКРАДЕНОГО ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ LAND ROVER TRACKSTAR ВИ ЗАВЖДИ СПОКІЙНІ

 

 

Компанія Land Rover пропонує сучасну систему захисту, яка вбереже Ваш автомобіль майже від усіх типів викрадення. Але крадії невпинно винаходять нові методи для здійснення злочинів, наприклад викрадають ключі. Тому з Вашого боку було б розумно впроваджувати нові методи захисту відповідно. Land Rover Trackstar — це єдиний схвалений компанією Land Rover продукт для знаходження вкраденого транспортного засобу. Він дозволяє визначити місцезнаходження викраденого автомобіля за допомогою таких сучасних технологій, як GPS (супутник глобальної навігаційної системи), GSM (глобальна система мобільного зв’язку) та унікального вбудованого датчика руху. Якщо Ваш автомобіль Land Rover викрали, маленька потаємно вбудована система допоможе його знайти. В середньому їй знадобиться лише 57 хвилин.

- Схвалена усіма правоохоронними органами

- Повна гарантія від Land Rover на три роки

- Встановлюється кваліфікованими спеціалістами Land Rover

- Захищає від незаконного пересування

- Зона обслуговування у країнах Європи (стандартна опція)*

СХВАЛЕНО ПРОГРАМАМИ СТРАХУВАННЯ

Trackstar — це схвалений програмами страхування продукт, офіційно визнаний Центром досліджень ремонтно- відновлювальних робіт для застрахованих автомототранспортних засобів.

* Діє на території наступних країн: Андора, Австрія, Бельгія, Хорватія, Чехія, Данія. Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина та Україна.

ПРИНЦИП РОБОТИ LAND ROVER TRACKSTAR

4 КРОКИ ДО ПОВЕРНЕННЯ ВАШОГО LAND ROVER:

1.

Система автоматично вмикається після вимкнення запалювання. Якщо Ваш автомобіль Land Rover був приведений у рух незаконно, система негайно сповістить Диспетчерський центр про місцезнаходження автомобіля. Окрім того, система оснащена аварійним живленням акумулятора, тому Ваш Land Rover буде захищений навіть тоді, коли акумулятор від’єднано.

2.

Коли буде зрозуміло, що Ваш Land Rover викрали, система буде постійно надсилати сигнал від автомобіля до Диспетчерського центру. Система здатна надати дані про точне місцезнаходження Вашого Land Rover, швидкість, з якою він рухається, та напрямок, в якому він рухається, з допомогою системи позиціювання GPS.

3.

Співробітники Контрольного центру працюють 24 години на добу, 365 днів у році. Якщо Ваш Land Rover викрадено, співробітники центру зв’яжуться з найближчим відділком поліції та нададуть останні дані про місцезнаходження автомобіля.

4.

Коли поліція знайде Ваш автомобіль Land Rover, ми повернемо його Вам.

 

 

 

LOCATE MY VEHICLE (ЗНАЙТИ МІЙ АВТОМОБІЛЬ)

Locate My Vehicle — це безкоштовна служба, доступна для користувачів Trackstar. Вона надає останню інформацію про місцезнаходження Вашого Land Rover у Великобританії та Європі у вигляді зображень у режимі «карти» або «супутник».** За додаткову плату Ви можете отримати більш детальну інформацію, у тому числі дані про місцезнаходження автомобіля у русі у режимі реального часу. Дві безкоштовні програми пошуку автомобіля у режимі реального часу можна підключити до Вашого акаунту, щоб Ви могли протестувати їх у будь-який час.

LAND ROVER TRACKSTAR

 Land Rover Trackstar — маленький, надійно схований та встановлений у Вашому автомобілі електронний пристрій. Він оснащений такими сучасними технологіями, як GPS, GSM та унікальний вбудований датчик руху. Вони дозволяють точно визначити місцезнаходження Вашого Land Rover.

LAND ROVER TRACKSTAR 5

Land Rover Trackstar 5 діє за тим же принципом, що і Land Rover Trackstar . Але є одна відмінність — Land Rover  Trackstar 5 додатково оснащений приладом для аутентифікації водія. Якщо прилад визначить, що невідома особа керує Вашим Land Rover, він сповістить про це співробітників Диспетчерського центру. Зараз популярним методом викрадення автомобіля є крадіжка ключів. Якщо крадії не будуть мати доступу до приладу для аутентифікації водія, ми зможемо миттєво визначити факт крадіжки та збільшити шанси на успішне повернення Вашого автомобіля.

ЗА ДЕТАЛЬНІШОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО LAND ROVER TRACKSTAR ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ПРЕДСТАВНИКА ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗА ТЕЛЕФОНОМ (044) 591 00 00.

ЗАВАНТАЖИТИ JLR TACKSTAR GUIDE

 

RANGE ROVER

RANGE ROVER

2984800
5 100
Від 2 984 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2056314
5 100
Від 2 056 314 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1814865
5 100
Від 1 814 865 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1019629
5 100
Від 1 019 629 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1729585
5 100
Від 1 729 585 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

0
5 100

Універсальний позашляховик середніх розмірів.

НОВИЙ DEFENDER

НОВИЙ DEFENDER

1430306
5 100
Від 1 430 306 грн.

Здатний на великі справи

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0
5 100

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover