замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ
СКУЛЬПТУРИ
Land Rover Київ Захід
2015-08-18T16:26:25+03:00

СКУЛЬПТУРИ

Невтримний дух уособлений двома вражаючими скульптурами, які здіймаються на сім метрів у лондонське небо та є плодом унікального співробітництва між визнаним італійським митцем Ніно Мустікою та директором з дизайну компанії Land Rover Геррі МакГоверном.

 

Натхненням для створення витворів стали дизайн і характеристики нового Land Rover Discovery Sport. Роботу було представлено під час тижня виставки «Frieze» у Лондоні 14 жовтня 2014 року. 

«Невтримний дух» є злиттям автомобільного дизайну та сучасного мистецтва, - розповідає Мустіка, який має студію у Мілані. - Як митець я маю можливість працювати з абстракціями у повній творчій свободі. Тим не менш, Discovery Sport - це витвір промислового дизайнерського мистецтва, який має поєднувати в собі як універсальність, так і красу. Ця робота є захоплюючим дослідженням того, як стикаються і взаємодіють ці два світи». 

«Я завжди був величезним шанувальником робіт Ніно, і я дуже задоволений, що отримав можливість співпрацювати з ним у цьому унікальному проекті, - зазначає МакГоверн, який був нещодавно призначений на посаду лектора-професора у Королівському коледжі мистецтв. - Наша команда в компанії Land Rover розуміє, що мистецтво та дизайн є головними аспектами у створенні автомобілів, які мають дуже високий попит і знайдуть відгук у покупців на емоційному рівні. Я переконаний, що мистецтво та дизайн збагачують життя людей у будь-який проявах. Саме тому я пишаюсь тим, що «Невтримний дух» був оприлюднений в такому культовому місці, як Саут-Банк у Лондоні.» 

Являючи собою поєднання сталевого та скляного волокна, «Невтримний дух» створює вражаюче поєднання з бруталізмом Королівського фестивального залу у Центрі Саут-Банк, який був спочатку побудований для проведення виставки «Фестиваль Британії» у 1951 році. Дві скульптури наче обрамляють фасад будівлі, розташованої поруч з Темзою. Розміри кожної скульптури становлять 7х6х6 м, завдяки чому форми Land Rover Discovery Sport, інтегровані у скульптури, відтворені у масштабі 1:1.

Для досягнення необхідної складності вигинів поверхні скульптур, яка була потрібна Мустиці та МакГоверну, була використана інноваційна технологія, розроблена з використанням камери віртуальної реальності компанії, де зазвичай створюються прототипи автомобілів Land Rover. Потім скульптури були зібрані вручну у Турині й надалі доставлені у Лондон. Увага до деталей була настільки скрупульозною, що на конструювання цих скульптур знадобилось більш 8000 годин роботи.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3264800
Від 3 264 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2249214
Від 2 249 214 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1985115
Від 1 985 115 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1115279
Від 1 115 279 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1891835
Від 1 891 835 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1200980
Від 1 200 980 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover