замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ
НІНО МУСТІКА
Land Rover Київ Захід
2015-08-18T16:32:45+03:00

НІНО МУСТІКА

Визнаний італійський митець Ніно Мустика народився у містечку Адрано, яке розташовується у східній частині Сицилії. Пристрасть до живопису та музики він успадкував у матері, в той час як його батько, інженер, прищеплював йому любов до креслення та архітектури.

Після початкової профпідготовки у Катаніанському інституті мистецтв Мустіка продовжив навчання у Римській академії образотворчих мистецтв. У ранні 1970-ті роки він перебував у Лондоні та Копенгагені, а потім у 1980-х роках переїхав до Нью-Йорку. В Лондоні він захопився вільною експериментальною культурою, яка головним чином відображалась у музиці. Він вважав її такою формою мистецтва, що є найдуховнішим і найефективнішим інструментом впливу на інші типи вираження. 

Саме музика дозволила йому пройти шлях від образотворчого мистецтва до абстрактного. У 1986 році він оселився у північній столиці Італії, Мілані. Мустика викладав у знаменитій Академії образотворчих мистецтв Брера, а також давав приватні уроки у Будапешті перед тим, як повернутися до Мілану. Цього разу до добре відомого технічного університету (Politecnico di Milano).

Тоді Мустіка покинув викладання, щоб присвятити себе живопису, фокусуючись на об'ємному кольорі. У 1995 році рівень його майстерності піднявся на значну щабель, коли він почав використовувати програмне забезпечення з можливостями тривимірного моделювання для подальшої обробки своїх картин Такий підхід допоміг йому трансформувати кольоровий виплеск емоцій на полотні у «геометрію кольору». Цей процес й досі залишається унікальним і дійсно особистим. Мустіка бере одну зі своїх традиційно виконаних картин та оброблює її за допомогою комп'ютера, створюючи тривимірну графічну форму. Впродовж цього процесу перехід від емоції кольору до форми відображується через абстрактні об'єми. Шар, який відділяє простір, створюється віртуально у невагомому всесвіті, такий же абстрактний, як колір і думка. 

Отримані форми можуть бути інтерпретовані у будь-якому масштабі, навіть в архітектурних цілях. Робота Мустіки охоплює мистецтво як таке: спочатку музика стає кольоровою абстракцією, потім - живописом, тривимірною графічною формою та нарешті - елементом архітектури. Сицилієць за походженням, але дитя всіх народів за масштабністю сприйняття, митець Ніно Мустіка отримав знання та пошану від художників, скульпторів та архітекторів по всьому світі.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3264800
Від 3 264 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2249214
Від 2 249 214 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1985115
Від 1 985 115 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1115279
Від 1 115 279 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1891835
Від 1 891 835 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1200980
Від 1 200 980 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover