замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ
ГЕРРІ МАКГОВЕРН
Land Rover Київ Захід
2015-08-18T16:29:42+03:00

ГЕРРІ МАКГОВЕРН

Як директор з дизайну та головний креативний директор компанії Land Rover Геррі МакГоверн створює деякі з найоригінальніших та найбажанішіх автомобілів у світі. Він визнаний одним з передових автомобільних дизайнерів світу.

 

Після здобуття ступеня у промисловій розробці в Університеті Ковентрі МакГоверн продовжив навчання для досягнення ступеню магістру у Королівському коледжі мистецтв у Лондоні за спеціальністю автомобільний дизайнер. Він розпочинає свою кар'єру у компанії Chrysler у Детройті, а потім повертається у Великобританію в якості головного дизайнеру компанії  Peugeot і вже після цього приєднується до Rover Group. За цей період він був провідним дизайнером спорт-кару MGF, який отримав визнання критиків, Land Rover Freelander - найпопулярнішого в Європі компактного позашляховика протягом 7 років, а також очолював команду, яка створила третє покоління Range Rover. МакГоверн перейшов до компанії Ford Motor, щоб очолити проект ребрендингу Lincoln-Mercury, засновуючи студії у Детройті та Ірвайні, що в Каліфорнії, а потім повернувся до Великобританії, щоб керувати консалтинговою компанією з дизайнерських питань у Лондоні. 

МакГоверн знов приєднався до компанії Land Rover у 2004 році в якості директору з передового дизайну. А в 2006 році його призначили на посаду директору з дизайну компанії Land Rover. З тих пір його посада почала охоплювати обов'язки й головного креативного директора, і він став членом виконавчого комітету Jaguar Land Rover.

 

Зі своєю командою він знаходиться у процесі створення повністю нового покоління автомобілів Land Rover, переосмислюючи сам бренд та удосконалюючи отриману спадщину з метою зробити асортимент продукції, який відповідає вимогам 21 сторіччя. Феноменально успішний Range Rover Evoque, розроблений на основі концепту автомобілю LRX, який отримав світове визнання, був першим повним проявом дизайнерської стратегії МакГоверна з моменту його повернення зі Сполучених Штатів. Потім з‘явився повністю новий Range Rover, який отримав визнання критиків у вересні 2012 року, Range Rover Sport (у 2013 році) та новий Discovery Sport. 

Взявши відповідальність за ведення та візуалізацію майбутнього цього британського бренду, МакГоверн на даний момент очолює команду з розробки можливостей щодо розвитку бізнесу в нових сферах, а також вирішення завдання щодо заміни таких легенд, як Defender. Як для головного креативного директора більш широкою сферою компетенції для МакГоверна є урахування всіх аспектів візуального зв'язку, забезпечуючи відповідність між виглядом автомобілів та відчуттям індивідуальності бренду. 

Пристрасть МакГоверну до дизайну виходить далеко за рамки автомобільної промисловості. Він є як авторитетом у розумінні сучасної архітектури та обладнання, так і колекціонером сучасного мистецтва. Він був членом багатьох комісій з оцінювання дизайну, представленого на численних  відомих міжнародних автомобільних заходах, та представляє компанію на світовому рівні.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3264800
Від 3 264 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2249214
Від 2 249 214 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1985115
Від 1 985 115 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1115279
Від 1 115 279 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1891835
Від 1 891 835 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1200980
Від 1 200 980 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover