замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ
КОРОЛІВСЬКЕ ГЕОГРАФІЧНЕ ТОВАРИСТВО З ІНСТИТУТОМ БРИТАНСЬКИХ ГЕОГРАФІВ (IBG)
Land Rover Київ Захід
2015-08-20T20:04:25+03:00

КОРОЛІВСЬКЕ ГЕОГРАФІЧНЕ ТОВАРИСТВО З ІНСТИТУТОМ БРИТАНСЬКИХ ГЕОГРАФІВ (IBG)

Протягом більше 50 років компанія Land Rover підтримує Королівське географічне товариство з Інститутом британських географів, який є світовим географічним центром. Він підтримує дослідження, освіту, експедиції та оперативну роботу, а також заохочує залучення громадськості та отримання задоволення від обізнаності щодо нашого світу. Компанія Land Rover підтримує дослідницьку та експедиційну діяльність, починаючи від забезпечення автомобілів та надання професійних знань до фінансування інформаційно-роз‘яснювальної та освітньої роботи, а сьогодні й забезпечуючи програму стипендій Land Rover. 

Компанія Land Rover сприяє діяльності центру Geography Outdoors, який в свою чергу підтримує експедиційні дослідження, геологічні вишукування та вивчення навколишнього середовища.  Компанія Land Rover забезпечує фінансову підтримку та здає в оренду автомобіль для Товариства, щоб надати можливість відвідувати оперативні центри, університети та загальноосвітні школи. Це допомагає підтримувати роботу Товариства щодо проведення добре спланованих, безпечних та якісних оперативних робіт, сприяючи отриманню знань та персональному розвитку студентів, які навчаються у центрі географічної освіти. Завдяки фінансуванню від компанії Land Rover проводиться щорічний уїк-енд "Explore", а бажаючі можуть відвідати курси безпеки для водіїв в умовах бездоріжжя.


Ці організації спільно пропонують щорічну програму стипендій Land Rover. Вона передбачає оренду автомобіля Land Rover Defender 110 та грант у розмірі 30 000 фунтів для фінансування команди людей, які вирушать у дослідницьку подорож. Завдяки цій подорожі члени команди мають можливість розібратися та зрозуміти, в яких географічних умовах певного середовища використання Defender 110 відіграє вирішальну роль для експедиції. 

Працюючи з Товариством, компанія Land Rover продовжує надавати переваги повнопривідних автомобілів, заохочуючи прагнення до знань, дослідження навколишнього середовища та суспільного ладу того чи іншого регіону безпечним і відповідальним шляхом.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3264800
Від 3 264 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2249214
Від 2 249 214 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1985115
Від 1 985 115 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1115279
Від 1 115 279 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1891835
Від 1 891 835 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1200980
Від 1 200 980 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover