замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ
ФОНД BORN FREE
Land Rover Київ Захід
2015-08-20T20:48:12+03:00

ФОНД BORN FREE

 

Виникнення історичного об'єднання компанії Land Rover з фондом Born Free бере свій початок у ті часи, коли автомобілі Land Rover були задіяні у 1966 році у класичному фільмі про дику природу «Народжена вільною», в якому знімались засновники фонду Вірджинія Маккена та Білл Треверс. Тоді вимоги нічим не відрізнялись від вимог сьогодення - мати можливість покластись на автомобілі Land Rover у подорожі в дику природу та у найвіддаленіші місцевості.

Вперше компанія Land Rover почала співпрацювати з фондом Born Free у 2002 році. І ми ставимось з всією серйозністю до ідеї подальшого забезпечення фонду практичною допомогою шляхом постачання автомобілів, а також підтримки проектів протягом наступних п'яти років, що втілює наш комплексний підхід до сталого розвитку на глобальному рівні. 

Нове співробітництво надасть фонду Born Free можливість використовувати автомобілі Land Rover у Кеніїї, Ефіопії, Індії та Південній Африці, де вони підтримують необхідну оперативну діяльність благодійних організацій. Додаткова підтримка посприяє здійсненню проектів з охорони навколишнього середовища та диких тварин в інших частинах Африки та Південної Азії, в той час як у Великобританії, де знаходиться благодійна організація, автомобілі Land Rover фонду Born Free сприятимуть отриманню матеріально-технічного забезпечення та виконанню обов'язків представника благодійної організації. 

Уілл Треверс, Кавалер ордена Британської імперії, Президент фонду Born Free, зазначив: «Фонд Born Free – це першопроходець у сфері охорони навколишнього середовища та диких тварин. Та щоб досягти цієї передової ми покладаємось на автомобілі Land Rover. Важливим є не тільки те, що ми спроможні потрапити до дійсно складної місцевості, але й те, що ми маємо змогу успішно виконати нашу місію та вибратися з цієї місцевості. Безпека, захист і надійність мають першорядне значення.»

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3264800
Від 3 264 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2249214
Від 2 249 214 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1985115
Від 1 985 115 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1115279
Від 1 115 279 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1891835
Від 1 891 835 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1200980
Від 1 200 980 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover