замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ
ЩО ТЕБЕ МАНИТЬ У МАНДРИ?
Land Rover Київ Захід
2015-08-18T16:17:55+03:00

ЩО ТЕБЕ МАНИТЬ У МАНДРИ?

Відповідно до даних дослідження, кожен четвертий з нас має генетичну пристрасть до пригод – DRD4-7R тип дофамінового рецептору на 11 хромосомі, яка спонукає нас шукати насолоду в незабутніх враженнях та захоплюючих заняттях.

Велика кількість 7R спонукає обирати стресові професії та заняття із високим рівнем ризику, щоб задовольнити свою пристрасть: пілоти, підприємці. А ті, хто має більш спокійну роботу проводять вільний час підкорюючи зледенілий водоспад чи стрибаючи з високих об’єктів. 

Може здатися, що це нерозважливо та егоїстично по відношенню до своїх близьких, однак як виду, ми їх багато в чому зобов’язані. Як зараз прийнято думати, вони першопрохідці, розширили межі людських можливостей у прямому та переносному сенсі – відкрили нові напрямки в мистецтві та технологіях, чи просто зробили якесь відкриття. DRD4-7R отримав назву Ген пригод: цікавість ризикувати, яка перемістила наших предків із Африки далеко за її межі. Ген 7R думає нестандартно, виходячи за рамки та прагнучи до невідомого. Дослідження – це щось схоже на екстремальне лабораторне випробування, де відкриваються людські таланти: пристрасть до пригод породжує інновації, винахідливість та спритність. 

Згадаймо відомого Ернеста Шеклетона, який потрапив у небезпечну ситуацію у тисячах миль від землі, коли антарктичний лід розбив його корабель у 1915 році. У ситуації на життя чи смерть дослідник проявив повний перелік своїх здібностей. Шеклетон зібрав своїх змучених колег в укріпленому відкритому рятувальному човні разом із тим, що можна було взяти з собою у руку, a дерев’яна палуба була змащена для захисту від мінливих погодних умов кров’ю тюленя. Неймовірно, однак усі повернулися додому. 

Завдяки таким як Шеклетон, за 50 000 років ми підкорили майже всю поверхню земної кулі. З цієї точки зори, дослідники зробили свою справу. 

Візьміть до уваги, ми ще не завершили з відкриттями: відкритий космос мав би стримати цих дослідників від винахідницьких пустощів на деякий час; однак ще є великий розрив у нашому дослідницькому арсеналі знань, який певно скоро буде подолано завдяки їх пристрасті до пригод. 

Коли Марвін Цукерман, професор, що виокремив Ген пригод, встановив послідовність свого геному, він зрозумів, що сам був 7R. Цукерман ніколи не вважав себе шукачем пригод у традиційному розумінні цього поняття, однак зрештою зрозумів, що саме надихало його продовжувати свій власний шлях у невідоме: прагнення дізнатися, чому ми з вами прагнемо до пригод.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3438400
Від 3 438 400 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2368812
Від 2 368 812 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

2090670
Від 2 090 670 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1174582
Від 1 174 582 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1992430
Від 1 992 430 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1264840
Від 1 264 840 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover