замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ
НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE ОТРИМАВ 5 ЗІРОК У РЕЙТИНГУ БЕЗПЕКИ EURO NCAP
Land Rover Київ Захід
2019-04-12T10:43:11+03:00

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE ОТРИМАВ 5 ЗІРОК У РЕЙТИНГУ БЕЗПЕКИ EURO NCAP

· Новий позашляховик Range Rover Evoque отримав найвищу оцінку у п'ять зірок рейтингу безпеки Euro NCAP.

· У випробуваннях Euro NCAP Range Rover Evoque отримав 94 бали за захист дорослих пасажирів і 87 балів за захист дітей.

· Нова міцна і жорстка платформа Land Rover Premium Transverse Architecture гарантує, що модель Range Rover Evoque відповідає високим стандартам безпеки.

· Тепер, окрім моделей Range Rover Velar та Land Rover Discovery, які нещодавно отримали п'ятизірковий рейтинг, такий самий високий рейтинг має і Range Rover Evoque, що став вже третьої моделлю в лінійці Land Rover, які отримали найвищий рейтинг Euro NCAP.

 

Новий позашляховик Range Rover Evoque отримав найвищий результат у п'ять зірок рейтингу безпеки Euro NCAP. Такі високі оцінки підтверджують його статус як одного з найбільш вишуканих, функціональних і безпечних компактних позашляховиків у своєму сегменті.

Range Rover Evoque отримав 94 бали за захист дорослих пасажирів, що є найвищою оцінкою серед моделей бренду Land Rover на сьогоднішній день. За захист дітей, які перебувають на задньому сидінні, модель отримала 87 балів. Побудований на основі нової платформи Premium Transverse Architecture, яка гарантує максимальну безпеку пасажирам, новий Range Rover Evoque оснащений інноваційними функціями допомоги водію, серед яких система екстреного гальмування, утримання смуги руху, системи допомоги при паркуванні, камера заднього виду. Таке поєднання функцій у новому Range Rover Evoque забезпечило йому максимальний п'ятизірковий рейтинг у найскладнішій тестовій програмі Euro NCAP на сьогоднішній день.

Фінбар МакФол, директор із глобального маркетингу Jaguar Land Rover, прокоментував: «Для того, щоб у Range Rover Evoque ви могли почуватися комфортно як в міській зоні, так і за містом, ми удосконалили автомобіль новітніми технологіями, розробленими для запобігання ДТП, а також удосконалили архітектуру кузова, яка захистить пасажирів у випадку аварії. У Land Rover з'явився ще один п'ятизірковий автомобіль».

До переліку провідних технологій нового Range Rover Evoque входить також дзеркало заднього виду ClearSight, яке одним натисканням перемикача перетворюється на відео екран високої роздільної здатності, що забезпечує чіткий огляд при низькому рівні освітлення.

Новий Range Rover Evoque підкорює розкішними елементами оздоблення, інноваційними технологіями та встановлює нові стандарти у сегменті компактних позашляховиків.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Офіційний дилер Land Rover Київ Захід
Київ, Кільцева дорога, 1-А
(044) 591 00 00

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3348800
Від 3 348 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2307084
Від 2 307 084 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

2036190
Від 2 036 190 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1143974
Від 1 143 974 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1940510
Від 1 940 510 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1231880
Від 1 231 880 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover