замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ
КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER І ФОНД BORN FREE ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ ІЗ ЗАХИСТУ СЛОНІВ
Land Rover Київ Захід
2016-05-25T11:22:03+03:00

КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER І ФОНД BORN FREE ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ ІЗ ЗАХИСТУ СЛОНІВ

КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER І ФОНД BORN FREE ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ ІЗ ЗАХИСТУ СЛОНІВ

Land Rover і фонд Born Free анонсували підтримку проекту Remembering Elephants, метою якого є збір коштів і привертання уваги до питання захисту популяцій слонів від браконьєрів.

У рамках проекту Remembering Elephants п'ятдесят провідних фотографів дикої природи з усього світу надали свої роботи для створення книги, присвяченої боротьбі з браконьєрством, яка  містить фотографії, що демонструють життя слонів в Африці. Ініціатива створення такої книги належить відомому фотографові та борцю за охорону навколишнього середовища Марго Раггетт (Margot Raggett), а всі кошти, отримані від продажу фотоальбому, підуть на фінансування проекту.

Книга Remembering Elephants буде опублікована у вересні 2016 року. У ній буде вміщено 60 фотографій, які розповідають про життя слонів від народження до смерті. Усі зображення з книги будуть представлені на виставці, а потім продані для подальшого фінансування природоохоронної ініціативи. Land Rover виступить спонсором публічної виставки Remembering Elephants, яка відкриється 18 вересня 2016 року в галереї La Galleria Pall Mall в Лондоні.

Марго Раггетт: «Я щаслива, що Land Rover підтримає виставку Remembering Elephants. Важко придумати більш принагідного спонсора. Те, що починалося як приватна ініціатива кількох друзів-фотографів, перетворилось у великий проект, який допоможе зібрати кошти для захисту слонів. Сьогодні питання охорони цих прекрасних тварин як ніколи актуальне».

Цей проект повністю відповідає ідеї спільної кампанії Land Rover і фонду Born Free щодо захисту екології планети, підвищення обізнаності та освіченості людей у сфері охорони природи, а також поліпшення умов життя тварин по всьому світу.

Марк Кемерон (Mark Cameron), Jaguar Land Rover Global Experiential Marketing Director: «Land Rover успішно співпрацює з фондом Born Free з 2002 року. Цей неймовірний проект дозволить нам підтвердити нашу прихильність Фонду в його безперервній боротьбі проти браконьєрства, а також у справі захисту популяції слонів. Фотографії проекту демонструють неймовірну красу цих тварин. Для нас велика гордість бути частиною такого проекту».

Виставка Remembering Elephants відкривається 18 вересня 2016 року в художній галереї La Galleria Pall Mall в Лондоні і триватиме до 1 жовтня 2016 року.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3264800
Від 3 264 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2249214
Від 2 249 214 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1985115
Від 1 985 115 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1115279
Від 1 115 279 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1891835
Від 1 891 835 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1200980
Від 1 200 980 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover