замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ
КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER ДОСЛІДЖУЄ ОСОБЛИВОСТІ ПОВЕДІНКИ ВОДІЯ ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО РОЗРОБЛЕННЯ АВТОНОМНИХ АВТОМОБІЛІВ
Land Rover Київ Захід
2016-05-25T11:22:03+03:00

КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER ДОСЛІДЖУЄ ОСОБЛИВОСТІ ПОВЕДІНКИ ВОДІЯ ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО РОЗРОБЛЕННЯ АВТОНОМНИХ АВТОМОБІЛІВ

КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER ДОСЛІДЖУЄ ОСОБЛИВОСТІ ПОВЕДІНКИ ВОДІЯ ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО РОЗРОБЛЕННЯ АВТОНОМНИХ АВТОМОБІЛІВ

Компанія Jaguar Land Rover інвестує в багатомільйонний науково-дослідний проект, у результаті якого автономні автомобілі майбутнього зможуть реагувати на різні дорожні ситуації не як роботи, а як реальні водії.

Щодня в бюро Грінвіч відбуватимуться тестування декількох автомобілів Jaguar і Land Rover, що дозволить дослідникам визначити особливості повсякденної поведінки різних водіїв в умовах дорожніх заторів, завантажених розв'язок, ремонтних робіт на дорозі, а також особливості водіння в умовах поганої погоди.

Датчики в автомобілях будуть відстежувати особливості поведінки й прийняття водієм рішень на дорозі, зокрема в складних, стресових ситуаціях. Разом з тим фахівці будуть фіксувати особливості поведінки водіїв на кругові рухи, перехрестях, з'їздах з магістралей і під час перебудувань у транспортному потоці, а також реакцію водіїв на наближення автомобілів екстрених служб у дорожніх заторах.

Ще однією метою трирічного проекту MOVE-UK вартістю 5,5 мільйона фунтів стерлінгів є розробка страхових полісів для автономних автомобілів майбутнього. Експерти в галузі страхування проаналізують питання відповідальності в різних ситуаціях відповідно до інформації, отриманої в результаті випробувань.

Саджида Джавід (Rt Hon Sajid Javid), міністр у справах бізнесу, інновацій та професійної освіти Великої Британії, анонсував державну підтримку проекту MOVE-UK у розмірі 2,75 мільйони фунтів стерлінгів через урядове агентство Innovate UK. Це фінансування спільних досліджень є частиною державного фонду в розмірі 100 мільйонів фунтів стерлінгів, призначеного для досліджень і розробок автономних автомобілів майбутнього.

Д-р Вольфганг Еппле (Dr Wolfgang Epple), директор з досліджень і технологій Jaguar Land Rover: «Для успішного впровадження автономних автомобілів ми повинні, як ніколи, ретельно сфокусуватися на водієві. Розуміння того, як водії реагують на різні дорожні ситуації, дійсно необхідне для того, щоб люди прийняли автономні автомобілі в майбутньому».

Водіям необхідно навчитися повністю довіряти автомобілю, перш ніж вони виберуть для себе автоматизовану систему. Якщо автономний автомобіль буде запрограмований реагувати в певних дорожніх ситуаціях так само, як і водій, то останній у свою чергу з більшою ймовірністю довіриться такому автомобілю.

Д-р Вольфганг Еппле: «Розуміючи й оцінюючи поведінку водіїв, ми можемо бути впевнені, що автономні автомобілі Jaguar і Land Rover у майбутньому будуть не просто роботами.

Нарешті ми зможемо дати водіям вибір між їх участю в управлінні автомобілем і повністю автономним рухом. Якщо водій довіряє автоматичній системі, він зможе  легко переключитися на відповідний режим. Автономний режим зможе допомогти в таких ситуаціях, як процес паркування або керування автомобілем у щільному потоці. Якщо автоматизована система дозволить водієві відчувати себе природно і в безпеці, то він буде радий розслабитись і передати управління системі».

Консорціум MOVE-UK під керівництвом компанії Bosch об'єднує Jaguar Land Rover, Transport Research Laboratory (TRL), Direct Line, а також адміністрацію лондонського бюро Грінвіч і The Floow.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3236800
Від 3 236 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2229924
Від 2 229 924 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1968090
Від 1 968 090 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1105714
Від 1 105 714 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1875610
Від 1 875 610 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1190680
Від 1 190 680 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover