замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ
ОСТАННІЙ LAND ROVER DEFENDER ПОТОЧНОГО ПОКОЛІННЯ ЗІЙШОВ З КОНВЕЄРА ЗАВОДУ В СОЛІХАЛЛ
Land Rover Київ Захід
2016-05-25T11:22:03+03:00

ОСТАННІЙ LAND ROVER DEFENDER ПОТОЧНОГО ПОКОЛІННЯ ЗІЙШОВ З КОНВЕЄРА ЗАВОДУ В СОЛІХАЛЛ

ОСТАННІЙ LAND ROVER DEFENDER ПОТОЧНОГО ПОКОЛІННЯ ЗІЙШОВ З КОНВЕЄРА ЗАВОДУ В СОЛІХАЛЛ

Останній Land Rover Defender поточного покоління зійшов з конвеєра заводу в Соліхаллі. Land Rover завершує історію своєї культової моделі через 68 років від початку виробництва.

На честь цієї події компанія запросила понад 700 теперішніх і колишніх співробітників Соліхалл, які брали участь у створенні Land Rover Series I, II, III і Defender. Вони змогли сісти за кермо найбільш знакових автомобілів в історії моделі, зокрема передсерійного «Huey» Series I, а також  найостаннішого Defender поточного покоління - 90 Heritage Soft Top.

У зв'язку із завершенням виробництва Defender компанія анонсує нову програму відновлення історичних автомобілів Heritage Restoration Programme, яка буде використовувати потужності наявного конвеєра в Соліхаллі. Команда експертів, разом з  тими, хто давно працює над випуском Defender, займеться відновленням автомобілів Land Rover Series I, II, III з усього світу. Перші автомобілі, відтворені в рамках цієї програми, надійдуть у продаж у липні 2016 року.

Д-р Ральф Шпет (Dr Ralf Speth), генеральний директор Jaguar Land Rover: «Сьогодні ми згадуємо багаторічну працю кількох поколінь наших співробітників з того самого моменту, як контур Land Rover вперше був намальований на піску. Land Rover Series I, II, III і згодом Defender - це точка відліку легендарної прохідності Land Rover, це автомобіль, який робив світ кращим навіть у найекстремальніших умовах. У наших серцях, у серцях усіх наших співробітників завжди буде особливе місце для Defender, але це не кінець. Минуле цієї моделі овіяне легендами, а невдовзі на неї  чекає неймовірне майбутнє ».

Нік Роджерс (Nick Rogers), Group Engineering Director Jaguar Land Rover: «Це особливий день для компанії Jaguar Land Rover. У всіх нас є особисті асоціації та спогади, пов'язані з цією моделлю. Defender - це автомобільна легенда, яка завоювала серця людей у різних куточках планети. Світ радикально змінився за останні 68 років, але цей автомобіль залишався константою:  навряд чи є ще одна модель, яка може похвалитися тим самим. Останній з Defender, яким ми його знаємо, втілює в собі простоту, прямолінійність і чарівність багатої спадщини Land Rover Series I, II, III. Створення Defender майбутнього - це мрія будь-якого інженера або дизайнера, і це наступна захоплива сторінка, яку нам так кортить скоріше відкрити».

У рамках заходу Defender Celebration в Соліхаллі понад 25 унікальних автомобілів з історії Land Rover урочисто проїхали навколо заводу разом з останнім Defender, який щойно зійшов з конвеєра. Автомобіль стане частиною експозиції Jaguar Land Rover Collection. Теперішні й  колишні співробітники Land Rover взяли участь у святі.

Незабаром шанувальники бренда зможуть розповісти про свої найбільш яскраві подорожі на Land Rover Series I, II, III або Defender за допомогою нової онлайн-платформи Defender Journeys, про створення якої компанія оголосила сьогодні. Усі історії про пригоди на легендарному позашляховику, яких з часом ставатиме тільки більше, розмістяться на єдиній онлайн-карті. Користувачі зможуть ділитися своїми історіями й переглядати розповіді інших людей.

1948 - 2016: історія заводу Соліхалл

З 1948 року більше ніж два мільйони Land Rover Series I, II, III і Defender було випущено в Соліхаллі, Велика Британія. Історія цього автомобіля почалася з контуру на піску. В результаті він став одним із культових позашляховиків і був визнаний найуніверсальнішим автомобілем на планеті. Він здатний дістатися в такі куточки світу, куди не можуть проїхати інші моделі. У 2015 році двохмільйонний Defender був проданий за рекордну суму в 400 000 фунтів стерлінгів, що в рази перевищує вартість першого Land Rover, проданого за 450 фунтів стерлінгів на автосалоні в Амстердамі в 1948 році.

У 1948 році в Соліхаллі почалося серійне виробництво Series I. Після війни у ??Великій Британії спостерігався істотний недолік криці, незважаючи на значні виробничі потужності. Ідея створення цього автомобіля належить братам Спенсеру і Морісу Уїлкс (Spencer and Maurice Wilks), які допомогли відновити прибутковість компанії Rover у 1930-і році. Вони створювали Land Rover як автомобіль, що призначався для використання у фермерському (селянському) господарстві, але навіть і не підозрювали, що їх модель увійде в світову історію автомобілебудування.

У 1958 році з появою Series II автомобіль отримав новий дизайн і оновлені  двигуни, зокрема вдосконалений дизельний мотор, який залишався у виробництві до середини 1980-х років. Продажі моделі досягли півмільйона одиниць  до 1966 року, а щорічне виробництво в 1971 році піднялася до 56 000 одиниць. У 1970-ті роки Series III продовжив успіх попередника, ставши свідченням його незмінної популярності.

У 1990 році автомобіль отримав своє сучасне ім'я - Defender. До цього моменту портфоліо бренда містило Range Rover і новинку - Discovery. Нове ім'я  повною мірою відображало характер автомобіля, який раніше отримував назву за номером серії і довжиною колісної бази. Важливий аспект привабливості Land Rover - широкі можливості модифікації оригінальної платформи, що дозволяє перетворити його на пожежний автомобіль, вантажівку Forward Control, автокран і навіть автомобіль-амфібію. За 68 років історії автомобіля ним управляли зовсім різні водії - від фермерів і знаменитих дослідників до королівських осіб.

Для багатьох власників Defender став частиною сім'ї,  і для багатьох співробітників заводу в Соліхаллі випуск моделі став сімейною справою.

Тім Бікертон (Tim Bickerton) у свої 55 років має 40-річний досвід роботи в Land Rover. Розпочавши свою кар'єру   помічником підмайстра, він пішов слідами свого діда та батька,  які пропрацювали на тому ж конвеєрі 35 і 30 років відповідно, і став керівником бригади. Джейд, 25-річна дочка Тіма, відповідала за логістику і поставки матеріалів для Defender, поки не перейшла на іншу позицію в Jaguar Land Rover. Минулого року Скотт, 23-річний син Тіма, став п'ятим членом родини, хто зв'язав своє життя з Defender.

Тім Бікертон: «Я пишаюся нашою сімейною традицією, пов'язаною з цим легендарним автомобілем. Defender став частиною нашої родини. Це автомобіль, з яким нерозривно пов'язане ім'я Land Rover. Багато хто вважає його робочою конячкою, але ми переконані, що він цілком розкрив свою аристократичну породу».

56-річний Девід Сміт (David Smith) - ще один ветеран виробництва Defender з 37-річним стажем роботи, який нещодавно перейшов на випуск Jaguar XE. Пропрацювавши якийсь час м'ясником, у віці 20 років він влаштувався в Land Rover, що дозволило йому отримати перспективну посаду з більш високою зарплатою - 80 фунтів стерлінгів на тиждень.

Девід Сміт: «Defender - це особливий автомобіль, у створенні якого важливу роль відіграє ручна робота. Ви повинні зрозуміти його, виробити чуття, на що йдуть місяці. Від нас вимагається швидкісна робота і поєднання найрізноманітніших навичок. Працюючи над Defender, всі ми стали членами однієї великої родини».

Відновлення класичних моделей Jaguar Land Rover Heritage Restoration

Завдяки програмі Heritage Restoration історія Land Rover Series I, II, III і Defender продовжиться в Соліхаллі. Команда з 12 експертів, 10 з яких зараз працюють на тому ж конвеєрі, очолять проект з відновлення й реалізації ранніх моделей Land Rover. Спільний досвід команди у виробництві Defender або Land Rover становить 172 роки. Один з учасників програми, Тоні Мартін (Tony Martin), працював на Соліхаллі все життя слідом за батьком і дідом. У результаті він займеться відновленням тих автомобілів, до яких батько і дід свого часу доклали руку.

Тім Ханніг (Tim Hannig), директор Jaguar Land Rover Heritage: «Land Rover Heritage пропонує автомобілі, їх обслуговування та запчастини для власників і шанувальників бренда по всьому світу. Наша нова служба експертної реставрації та продажу відновлених Series I - це лише початок шляху, на якому класичні Land Rover стануть частиною не тільки нашого минулого, а й майбутнього».

Defender Journeys - цифровий альбом

Land Rover анонсує запуск онлайн-платформи Defender Journeys, яка дасть легендарному автомобілю нове життя в цифровій реальності. Власники зможуть ділитися історіями своїх найяскравіших подорожей на Land Rover Series I, II, III або Defender. Краудсорсінгова ініціатива дозволить розмістити маршрути всіх мандрівників на карті світу, зберігаючи пам'ять про культовий позашляховик і його реальні пригоди для майбутніх поколінь.

Завершення випуску Defender в Соліхаллі також підводить риску під експозицією Land Rover Celebration Line, яка представляє собою частинуконвеєра 1948 року. За минулі 12 місяців більше 10 000 чоловік відвідали виставку і простежили історію Land Rover Defender з 1948 року до сьогоднішні.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3236800
Від 3 236 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2229924
Від 2 229 924 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1968090
Від 1 968 090 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1105714
Від 1 105 714 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1875610
Від 1 875 610 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1190680
Від 1 190 680 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover