замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОСМІЧНОГО КОРАБЛЯ SPACESHIPTWO КОМПАНІЇ VIRGIN GALACTIC ВІДБУЛАСЬ ЗА УЧАСТЮ РОЗКІШНИХ ПОЗАШЛЯХОВИКІВ RANGE ROVER
Land Rover Київ Захід
2016-05-25T11:22:03+03:00

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОСМІЧНОГО КОРАБЛЯ SPACESHIPTWO КОМПАНІЇ VIRGIN GALACTIC ВІДБУЛАСЬ ЗА УЧАСТЮ РОЗКІШНИХ ПОЗАШЛЯХОВИКІВ RANGE ROVER

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОСМІЧНОГО КОРАБЛЯ SPACESHIPTWO КОМПАНІЇ VIRGIN GALACTIC ВІДБУЛАСЬ ЗА УЧАСТЮ РОЗКІШНИХ ПОЗАШЛЯХОВИКІВ  RANGE ROVER

Компанія Jaguar Land Rover взяла участь в урочистій презентації космічного корабля SpaceShipTwo компанії Virgin Galactic, яка відбулася на авіаційно-космічній базі в Мохаве (Каліфорнія, США).

Одне з центральних місць у рамках церемонії посів неперевершений Range Rover Autobiography. Розкішний позашляховик був використаний для буксирування нового SpaceShipTwo, який отримав офіційну назву VSS Unity. Презентація відбулась за участю журналістів з усього світу, спеціальних гостей і групи майбутніх космічних туристів Virgin Galactic.

Range Rover Autobiography, в якому перебував засновник компанії Virgin Galactic сер Річард Бренсон, на очах VIP-гостей, акціонерів і клієнтів доставив SpaceShipTwo до місця його глобального дебюту. Важливою частиною презентації стало представлення офіційної назви нового космічного корабля - VSS Unity. Публіка вперше почула його зі спеціального повідомлення, записаного Стівеном Хокінгом (Stephen Hawking).

Урочиста церемонія, анонсована ще в квітні 2014 року, відзначає новий етап співпраці між двома інноваційними брендами, заснованими на британській спадщині, що прагнуть до нових відкриттів і виході за межі буденного.

Наразі  позашляховики Land Rover використовуються командою бази Virgin Galactic в пустелі Мохаве і в майбутньому будуть відігравати вагому роль у здійсненні комерційного обслуговування клієнтів у космічному центрі Spaceport America (штат Нью-Мексико, США).

Стівен Аттенборо (Stephen Attenborough), комерційний директор Virgin Galactic: «Від початку нашої співпраці у квітні 2014 року Land Rover став невід'ємною частиною нашої команди в Мохаве. Тому не випадково саме Range Rover Autobiography зіграв провідну роль в презентації SpaceShipTwo VSS Unity. Ми з нетерпінням чекаємо нових спільних проектів у галузі інженерних, дизайнерських та продуктових розробок, зокрема освітніх програм для студентів технічних спеціальностей».

Марк Кемерон (Mark Cameron), Jaguar Land Rover Global Experiential Marketing Director: «Це важлива віха в історії Virgin Galactic, і ми раді бути частиною такої події. Ми не тільки надали підтримку презентації нового космічного корабля Virgin Galactic, а й продемонстрували широту можливостей Range Rover під час буксирування. Наша співпраця - це не тільки просування фантастичної лінійки позашляховиків Land Rover. Ми ставимо єдину мету, пов'язану з довгостроковими інвестиціями в інженерно-конструкторські інноваційні технології, яка дозволять нам досягти нових висот. Це більше, ніж просто можливість для нових відкриттів, це джерело натхнення для багатьох людей: від десятків тисяч наших співробітників і клієнтів до учнів шкіл і коледжів, які планують пов'язати своє життя з технічними дисциплінами і наукою та відкрити для майбутніх поколінь нові способи подорожей».

І Land Rover, і Virgin Galactic підтримують різні освітні програми, надихаючи молодих людей знайти своє покликання в науці: розробленні нових технологій, інженерних винаходах і математиці.

У 2015 році модифікації Range Rover Autobiography виповнився 21 рік. Протягом двох десятиліть ім'я Autobiography символізувало досконалість дизайну, позашляхових можливостей і розкоші Land Rover. Адаптуючись до нових запитів покупців, Range Rover Autobiography був і залишається ідеальним взірцем розкішного позашляховика.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3264800
Від 3 264 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2249214
Від 2 249 214 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1985115
Від 1 985 115 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1115279
Від 1 115 279 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1891835
Від 1 891 835 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1200980
Від 1 200 980 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover