замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ
КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER ПОЧИНАЄ ВИПРОБУВАННЯ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА СПЕЦІАЛЬНІЙ ТЕСТОВІЙ ДІЛЬНИЦІ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ
Land Rover Київ Захід
2016-05-25T11:22:03+03:00

КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER ПОЧИНАЄ ВИПРОБУВАННЯ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА СПЕЦІАЛЬНІЙ ТЕСТОВІЙ ДІЛЬНИЦІ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

 

Компанія Jaguar Land Rover інвестує в абсолютно новий проект, який дозволить розробити нові технології для автономних автомобілів з комплексною системою прямого зв'язку (CAV - Connected and Autonomous Vehicles). Випробування  проходитимуть в реальних умовах на спеціально виділеній тестовій дорожній ділянці довжиною в 66 кілометрів недалеко від Ковентрі і Соліхалл.

Проект UK-CITE (UK Connected Intelligent Transport Environment - створення інтелектуального інформаційного середовища для транспортної системи), вартість якого становить 5,5 мільйонів фунтів стерлінгів, передбачає створення першого маршруту на британських дорогах загального користування, де будуть проходити випробування системи взаємодії автомобіля з автомобілем, а також автомобіля з дорожньою інфраструктурою. Дороги на цьому відрізку отримають комунікаційне обладнання, яке дозволить протягом трьох років випробовувати 100 автомобілів, максимально автоматизованих і об'єднаних у локальну мережу. В автопарку нового проекту є п'ять експериментальних автомобілів Jaguar Land Rover.

Ці автомобілі будуть використані для випробування цілої низки комунікаційних технологій * високошвидкісного обміну інформацією між транспортними засобами, а також між автомобілями і дорожньою інфраструктурою – а  світлофорами і дорожніми знаками.

Саджида Джавід (Rt Hon Sajid Javid), міністр у справах бізнесу, інновацій та професійної освіти Великої Британії, анонсував державну підтримку проекту UK-CITE у розмірі 3,41 мільйонів фунтів стерлінгів через урядове агентство Innovate UK. Це фінансування спільних досліджень є частиною державного 100-мільйонного фонду для досліджень і розробок автономних автомобілів майбутнього.

Д-р Вольфганг Еппле (Dr Wolfgang Epple), директор з досліджень і технологій Jaguar Land Rover: «Ця польова лабораторія дозволить Jaguar Land Rover і партнерам за проектом випробувати можливості нових автономних автомобілів з комплексною системою прямого зв'язку на п'ятьох різних типах доріг і розв'язок. Такі ж тестові коридори існують в інших європейських країнах.  Саме така інфраструктура необхідна Великобританії для досягнення конкурентоспроможності в глобальному масштабі.

Технології, які нам доведеться пережити, покликані підвищити рівень безпеки на дорогах і комфорту за кермом, знизити ризик заторів на дорогах і оптимізувати завантаженість магістралей. Ці технології також дозволять нам ефективніше задовольняти потреби наших клієнтів у мультимедійних сервісах».

Телекомунікаційні технології - це основа майбутніх інтелектуальних транспортних систем (Intelligent Transport Systems). Вони допоможуть дорожнім службам відстежувати транспортні потоки й управляти ними, фіксуючи дані з кожного  автомобіля та надаючи водіям інформацію для оптимізації їх маршруту.

Автомобілі в системі можуть взаємодіяти, покращуючи транспортний потік, а також підвищуючи безпеку таких маневрів, як перестроювання і з'їзд / виїзд на магістраль. Такі технології, як Кооперативний адаптивний круїз-контроль (CACC), дозволять автомобілям рухатися близько один до одного в єдиній колоні. Таке рішення не тільки робить рух безпечнішим, а й дозволяє більш ефективно використовувати дорожній простір.

Інформування про ситуації поза увагою водія

У майбутньому повідомлення, які сьогодні демонструються на інформаційних екранах над дорогою, будуть надсилатися безпосередньо на приладову панель автомобіля і повторюватися в разі потреби. У перспективі ця система може замінити повідомлення на спеціальних знаках:  сьогодні монтаж кожного з таких щитів коштує близько 1 мільйона фунтів стерлінгів.

Команда дослідників Jaguar Land Rover займеться випробуваннями низки систем попередження про події поза увагою водія. Крім інформування учасників руху, ці системи будуть взаємодіяти з самими автомобілями, дозволяючи їм автоматично реагувати на потенційні загрози й зміну дорожніх умов.

Д-р Вольфганг Еппле: «Коли водії добре поінформовані, на дорозі стає безпечніше.  Автономний автомобіль, який одержує інформацію про дорожню обстановку попереду, покликаний сприяти цьому. Серед переваг інтелектуальних автомобілів, які взаємодіють між собою, - можливість обміну інформаційними повідомленнями один з одним і з навколишньою дійсністю. Наприклад, автомобіль може послати сигнал про своє різке гальмування, зупинку в заторі чи після повороту. Усе це дозволить самим автомобілям приймати швидкі рішення та відповідати на мінливі умови. Візуальні та звукові попередження для водіїв допоможуть їм бути в курсі будь-яких дорожніх пригод або загроз перш, ніж вони потраплять у поле зору.

Наближення автомобіля аварійних служб можуть бути джерелом стресу для водіїв. Якщо у нас є можливість поінформувати водія або автономний автомобіль заздалегідь, ми можемо бути впевнені, що рішення про перестроювання для того , щоб пропустити автомобіль екстреної служби, буде прийнято відповідно до міркувань безпеки й максимальної зручності».

Система попередження про автомобілі екстрених служб (Emergency Vehicle Warning) від Jaguar Land Rover здатна визначити наближення автомобіля швидкої допомоги, пожежної служби або поліції завдяки обміну інформацією між транспортними засобами. Водій отримає необхідне попередження задовго до того, як він побачить проблискові маячки або почує звук сирени.

* У рамках проекту будуть випробувані наступні технології: 4G-LTE (Long Term Evolution), бездротова мережа малого радіусу дії (Dedicated Short Range Communications), LTE-V (вдосконалена версія LTE) і локальні точки доступу Wi-Fi.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3264800
Від 3 264 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2249214
Від 2 249 214 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1985115
Від 1 985 115 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1115279
Від 1 115 279 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1891835
Від 1 891 835 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1200980
Від 1 200 980 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover