замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ

Винятковий. Потужний. Так і хочеться сісти за кермо.

Геррі МакГоверн, директор з питань дизайну Land Rover
НАСАМПЕРЕД, ЦЕ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ВОДІЯ

Влаштувавшись на сидінні водія Range Rover Sport, ви одразу зрозумієте, що він прагне рухатись вперед.

ЕФЕКТНИЙ ТА ВИРАЗНИЙ СИЛУЕТ

Range Rover Sport — це новий якісний рівень дизайну. Від виразних ліній кузова до «плаваючого» даху та плоского кута нахилу вітрового скла.

САЛОН, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ВОДІЯ

Місце водія нагадує кокпіт гоночного автомобіля, адже органи управління розташовані максимально ергономічно, що сприяє інтуїтивно-зрозумілому та захоплюючому водінню.

НАЙКРАЩІ У КЛАСІ МОЖЛИВОСТІ НА ТРАСІ ТА БЕЗДОРІЖЖІ

Range Rover Sport демонструє ходову динаміку нового рівня у поєднання з характерною для Land Rover впевненістю під час руху по бездоріжжю.

ПОТУЖНІСТЬ

ПОТУЖНІСТЬ

НАРОДЖЕНИЙ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

Спритний, динамічний та надзвичайно витривалий Range Rover Sport можна оснастити одним з переліку потужних двигунів. У результаті автомобіль зможе розвивати швидкість до 250 км/год. Надзвичайна керованість та незрівнянні можливості під час руху по бездоріжжю дозволяють цьому транспортному засобу впоратися з будь-яким викликом на будь-якому дорожньому покритті.

/

ПОТУЖНІСТЬ

АКТИВНА СТАБІЛІЗАЦІЯ (DYNAMIC RESPONSE)

Активна стабілізація (Dynamic Response) покращує керованість автомобіля завдяки гідравлічній системі управління креном та оптимізує можливості автомобіля на дорогах та комфорт пасажирів, кардинально знижуючи крени кузова на поворотах.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ (DYNAMIC STABILITY CONTROL)

Ця система додає автомобілю стабільності під час проходження поворотів. Оцінюючи параметри прискорення автомобіля під час входу в поворот 100 разів на секунду, система використовує датчик повороту автомобіля навколо вертикальної осі, щоб виявити недостатню поворотність транспортного засобу. Потім система зовсім непомітно пригальмовує автомобіль, щоб відкорегувати траєкторію його руху, передаючи крутний момент на зовнішні колеса. Це забезпечує краще зчеплення з дорогою, керованість та кращий рівень безпеки.

ВЕКТОРИЗАЦІЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Система покращує маневреність та стабільність транспортного засобу при проходженні поворотів. У поєднанні з активним динамічним блокуванням заднього диференціала вона забезпечує надійне керування автомобілем та проходження поворотів, постійно перевіряючи та збалансовуючи розподіл крутного моменту між колесами для покращення зчеплення та керованості. Задіюючи цю систему при русі по бездоріжжю, а також налаштовуючи систему Terrain Response, ви зможете впевнено рухатися навіть поверхнями, вкритими піском.

SVR

Range Rover Sport SVR — наш найефектніший позашляховик до цього часу. Ця модель створювалась спеціалістами підрозділу з питань експлуатації ексклюзивних автомобілів (SVO). Вона вражає широкою виразною плечовою лінію, збалансованою для найкращого рівня керованості. Саме це дозволяє отримувати максимум задоволення від водіння та розвивати швидкість до 260 км/год. Ніяких компромісів у процесі створення дизайну та виробництва. Автомобіль так і манить. Ви не зможете втриматись і сядете за кермо.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКУ (HILL DESCENT CONTROL)

Запатентована Land Rover система допомоги при спуску з гори (Hill Descent Control, HDC) допомагає впевнено долати складні схили, підтримуючи постійну швидкість через вибіркове гальмування кожним колесом окремо. Система спрацьовує автоматично, загальмовуючи автомобіль та підтримуючи бажану швидкість. HDC не дасть автомобілю скотитися зі схилу при рушанні вгору.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

TERRAIN RESPONSE

Автомобілі компанії Land Rover вражають своїми можливостями. Система Terrain Response є втіленням надзвичайних можливостей наших транспортних засобів. Вона оптимізує роботу двигуна автомобіля, коробки передач, міжосьового диференціалу та систем шасі для адаптації до різних дорожніх умов. У автомобілях, які оснащені додатковою системою Terrain Response 2, оптимізація відбувається автоматично.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ОБРАНОЇ ШВИДКОСТІ ПРИ РУСІ ПО БЕЗДОРІЖЖЮ

Сучасна додаткова система дозволяє водію задати та підтримувати стабільну швидкість у найбільш суворих умовах. Вона працює у діапазоні від 2 км/год до 30 км/год та дозволяє водію сконцентруватися на подоланні найпідступніших перешкод, які можуть виникнути на шляху автомобіля. Після активації системи водій може використовувати кнопки круїз-контролю «+\-» на рульовому колесі, щоб задати необхідну швидкість.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ГЛИБИНИ БРОДУ

Відчувайте впевненість, переїжджаючи струмок, річку та повідну воду. Система розпізнавання глибини броду вимірює глибину води з допомогою сенсорів на нижній частині зовнішніх дзеркал. Такі дані система видає у режимі реального часу. Інформація та дані про максимальну дозволену глибину броду відображаються на сенсорному екрані. Таким чином, ви будете в курсі ситуації та зможете керувати автомобілем належним чином.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

ПЕРЕДОВА СИСТЕМА БУКСИРУВАННЯ ПРИЧЕПА

Ця інтуїтивна технологія дозволяє контролювати напрямок руху причепа при русі заднім ходом. Використовуючи поворотний важіль системи Terrain Response 2, передова система буксирування причепа контролює керованість транспортного засобу, щоб направити причеп у правильну траєкторію руху. На сенсорному екрані відображається інформація про нинішню та бажану траєкторію руху. Таким чином, водій може легше та безпечніше здійснювати маневри при керуванні автомобілем.

/

ВИПРОБУВАННЯ НА МЕЖІ

ПІДВІСКА

Під час тестування наші автомобілі піддаються суворим випробуванням. У загальному тест відповідає 10 рокам водіння в екстремальних умовах. Проводиться він на нашому додатковому тестувальному майданчику.

ШВИДКІСТЬ ВІТРУ

Швидкість бокового вітру 180 км/год. Високі температури навколишнього середовища. Незначна циркуляція повітря. Ми відтворюємо ці та інші складніші умови руху в наших камерах для кліматичних випробувань, щоб повністю розкрити потенціал кожної моделі наших автомобілів.

СПЕКА ТА ХОЛОД

Ми піддаємо наші автомобілі охолодженню до –40 °С та нагріванню до 50 °С і в реальних умовах, і у камерах для кліматичних випробувань. Тому в який куточок світу ви б не вирушили, ми подбали про ваш комфорт та зв’язок з зовнішнім світом.

БЕЗДОРІЖЖЯ

Land Rover наділяє кожен автомобіль надзвичайними можливостями для руху по бездоріжжю. Ми проводимо випробовування своїх транспортних засобів на крижаних дорогах Ар’єплуга у Швеції та на нещадних пісках Дубая. У таких умовах прототипи наших автомобілів проїжджають близько 8 500 км.

ТЕХНОЛОГІЇ

ТЕХНОЛОГІЇ

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА INCONTROL TOUCH PRO

Апаратне та програмне забезпечення наступного покоління, яким оснащена система InControl Touch Pro значно вдосконалює можливості зв’язку Range Rover Sport та не дозволить пасажирам авто нудьгувати. У стандартну комплектацію InControl Touch Pro входить 10-дюймовий сенсорний екран, навігаційна система та аудіосистема Range Rover Audio. Щоб вдосконалити можливості зв’язку, ми додатково пропонуємо систему InControl Connect Pro.

/

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ДИВУВАТИ

Range Rover Sport — це новий рівень дизайну та виробництва. Його прекрасні пропорції, рішуча постава, обтічні лінії та скульптурні боки не залишать байдужим жодного перехожого. Цей автомобіль просто притягує погляди.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ОПТИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

Ми створювали Range Rover Sport таким чином, щоб він став найбільш маневреним, динамічним та спритним автомобілем Land Rover сьогодення. Його виразний та драматичний зовнішній вигляд є втіленням внутрішньої енергії та сучасності. Його повністю алюмінієвий корпус не лише зменшує загальну масу автомобіля, але й покращує маневреність та підвищує рівень безпеки.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВАШОГО СТИЛЮ ЖИТТЯ

Панель управління в салоні водія розташована під кутом, що полегшує кермування та робить його інтуїтивним, щоб нічого не відволікало водія за кермом автомобіля. Спортивна висока посадка допомагає водію краще бачити дорогу попереду та надає йому відчуття впевненості та контролю.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

СУЧАСНИЙ ІНТЕР’ЄР

Інтер’єр Range Rover Sport створювався з увагою до найменших деталей, що дозволило відобразити його спортивний характер. Чіткі лінії, вишукані поверхні та продумані деталі доповнюються гарним оздобленням та найякіснішими матеріалами. У салоні панує атмосфера комфорту. Весь простір використано дуже раціонально.

/

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

М’ЯКЕ ЗАКРИТТЯ ДВЕРЕЙ

Ця функція передбачає оснащення усіх дверей спеціальними доводжувачами. Коли ви зачиняєте двері, доводжувачі заощаджують 6 мм простору, забезпечуючи м’яке закриття та позбавляючи вас від зайвого шуму. М’яке закриття дверей робить посадку в автомобіль та висадку з нього приємнішою.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ ПРИ ПОСАДЦІ

Система дозволяє знизити рівень автомобіля на 50 мм для полегшення посадки у припаркований автомобіль та висадки з нього. Ця система доступна для автомобілів, оснащених пневматичною підвіскою з електронним керуванням. Вам буде легше сісти у автомобіль та вийти з нього. Ми пропонуємо вам найпростіший доступ до широкого набору функцій.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

ДВЕРІ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ТА ФУНКЦІЄЮ УПРАВЛІННЯ ЖЕСТАМИ

Двері багажного відділення з електроприводом та функцією управління жестами дозволяють водію відчиняти та зачиняти багажник, не торкаючись автомобіля чи ключа. Двері з електроприводом оснащені двома сенсорами з обох боків. Щоб активувати функцію, просто проведіть ногою під одним із сенсорів. Все дуже просто.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

СТВОРІТЬ ПОТРІБНУ АТМОСФЕРУ

ДЕКОРАТИВНА ПІДСВІТКА
Ми пропонуємо 10 кольорів підсвітки — від Ice White до Racing Red. Ви зможете підібрати підходящий тон та налаштувати яскравість освітлення. Правильно розміщенні світлодіодні лампочки доповнюють інтер’єр салону з його чіткими лініями та матеріалами преміум-класу. Підсвітка доступна у якості додаткової функції.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Незважаючи на погоду на вулиці, температуру в салоні можна налаштувати так, що вона буде ідеальною. Система клімат-контролю у автомобілі оснащена передовими технологіями. Наші розробки клімат-контролю пройшли випробування у суворих умовах при температурах від –40 °С до 50 °С. Ми пропонуємо декілька варіантів системи клімат-контролю: від двозонної до чотирьохзонної з окремими органами управління для водія, пасажира на передньому сидінні та кожного пасажира на задніх сидіннях.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN™ REFERENCE

Додаткова аудіосистема Meridian™ Reference потужністю 1700 В оснащена 22 динаміками, у тому числі сабвуфером, 22 каналами та технологією Trifield* 3D. Підсилюючи відчуття простору в салоні, технологія Trifield забезпечує неймовірно реалістичне тривимірне звучання, яким зможе насолодитися кожен пасажир. Високі частоти та багате звучання басів подарує неймовірні відчуття від прослуховування музичних композицій.

Асистент спілкування у салоні входить до складу додаткової ауідосистеми Meridian™ Reference потужністю 1700 В. Асистент полегшує процес спілкування, задіюючи колонки в автомобілі, щоб пасажири чули один одного.

*Trifield та пристрій «three fields» — це зареєстрована торгова марка Trifield Productions Ltd.

/

СТИСЛИЙ ОГЛЯД ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

МАКСИМАЛЬНА ДОВЖИНА АВТОМОБІЛЯ

4,850мм

Ширина 2 220 мм, висота 1 817 мм з відкритим панорамним дахом. Зі складеними дзеркалами автомобіль стає на 147 мм вужче.

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

1,761літрів

Якщо задні сидіння повністю посунуто вперед. Просторе багажне відділення підходить для великих вантажів, таких як спортивне обладнання.

ПАЛИВНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ (У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ)

7.3л/100 км

З 3,0-літровим дизельним двигуном LR-TDV6.

ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ

278мм

Висота під час руху у режимі бездоріжжя. Глибина броду 850 мм. Є простір для маневрів навіть на найскладнішій місцевості.

SVR

Оберіть вашу модель

image

RANGE ROVER

Від 3 925 600 грн.

Неперевершений Range Rover.

image

RANGE ROVER SPORT

Від 2 668 006 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 386 905 грн.

Авангардний Range Rover

image

RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 510 655 грн.

Виразний та індивідуальний, справжній Range Rover у компактній формі

image

DISCOVERY

Від 2 274 745 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 444 060 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover

image

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШІ АВТОМОБІЛІ

Порівняйте моделі, щоб знайти ідеальну для вас